Šiandien 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis ir mokinio padėjėjomis vyko į Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcį centrą. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su centro veikla. Šiame centre veikia rankdarbių, meno, šokio, fotografijos ir daug kitų įvairiausių būrelių. Galbūt po šio apsilankymo dalis vaikų atras savo mėgstamą veiklą ir taps šio centro nariais.
Nuoširdžiai dėkojame Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcio centro direktoriui bei kitiems darbuotojams už šaunius būrelių pristatymus ir gražų dėmesį mūsų mokyklos mokiniams.
Pamokos už mokyklos sienų