Menu Close

Olimpinis mėnuo

 

Olimpinis mėnuo – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Rudenį vykstančio projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, išbando įvairias mankštas ir žaidimus.

__________________________________________________________

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai jau ne pirmus metus dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotame projekte ,,Olimpinis mėnuo“, kurio tikslas – padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną bei fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą. Už dalyvavimą projekte klasės apdovanotos padėkų raštais.
(NUOTRAUKOS)

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė išrinko projekto „Olimpinis mėnuo“ prizų laimėtojus

Skip to content