Menu Close

Rekomenduojame paskaityti

 
 

Vaiko rezultatus nulemia tėvų išsilavinimas, knygos, internetas ir atskiras kambarys.      Skaityti straipsnį >>>

Ar padėti vaikams ruošti namų darbus?               Skaityti straipsnį >>>

Esate mama, tėtis ar globėjas, susirūpinęs savo vaiko sveikata ar auklėjimu? Čia rasite įvairių paslaugų, projektų ir programų, kurios teikiamos vaikams ir visai šeimai. www.ssinstitut.lt/

5 nemokami vaizdo įrašai, kurie atskleis , kaip mažinti konfliktų šeimoje kiekį ir lengviau susitarti su vaiku.
Peržiūrėję šiuos konkrečius vaikų ugdymo specialistų patarimus, jūs:

  • JAUSITĖS RAMIAU kitos „scenos“ prekybos centre metu,
  • KONTROLIUOSITE SITUACIJĄ apsilankius „ožiukams“,
  • BE STRESO išmokinsite vaiką susitvarkyti žaislus,
  • turėsite EFEKTYVIŲ METODŲ mušimuisi eliminuoti,
  • ŽINOSITE, KAIP ELGTIS, kai vaikas skundžiasi, kad iš jo šaiposi.


Patarimai tėvams.  Skaityti >>>

 

Mažeikių r. PPT specialistų parengti lankstinukai : ,,Skaitome kartu”, ,,Tėvams apie skyrybas”, ,,Vaikų seksualumas”, ,,Saugi vaikystė”:

http://www.ppt.mazeikiai.lm.lt/index.php/lankstinukai

Interneto portalas www.ikimokyklinis.lt – pirmasis ir vienintelis specializuotas  tinklalapis Lietuvoje, skatinantis šiuolaikišką požiūrį į vaikų ugdymą vaikystėje. Projekto iniciatorius – Švietimo ir mokslo ministerija, vykdytojas – Ugdymo plėtotės centras. Naujajame portale struktūriškai pateikiama itin plataus spektro su ikimokykliniu ir priešmokykliniu ugdymu susijusi informacija – nuo vertybinių nuostatų į vaiką atskleidimo iki konkrečių patarimų, pvz., kaip ugdyti šeimoje vaiką su negalia; nuo informacijos apie įstaigas, ugdančias ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus – iki galimybės dalyvauti pačių sukurtuose forumuose, burti bendraminčius ir kt.

„Ne veltui portalo šūkis yra „Pažinkime vaikystę“ – šia gražia idėja siekiame „užkrėsti“ visą Lietuvą. Todėl labai kviečiame tiek ugdymo specialistus, tiek tėvelius aktyviai jungtis prie portalo ir dalytis savo patirtimi bei žiniomis, klausti ir domėtis. Tik tokiu būdu savo vaikams suteiksime visavertį ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą“, – teigia Giedrius Vaidelis, Ugdymo plėtotės centro direktorius.

 

 

Apie vaikų saugumą: http://www.eismoklase.lt/
Skip to content