Menu Close

2022-2023 m.m.

 

 

Spalio 21 d. ketvirtokai su mokytoja Kristina Balsiene lankėsi Danutės ir Dzintaro Akmenų ūkyje Reivyčių kaime. Mokiniai grįžo kupini gerų emocijų ir nepakartojamų įspūdžių.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 21 d. ketvirtokai minėjo pasaulinę Obuolio dieną. Kalbėjo apie obuolio naudą sveikatai. Kūrė mįsles, patarles ir pasakas apie obuolius. Atliko bandymą „Kada obuolys skęsta“. Sudalyvavo „Didžiausio kąsnio“ konkurse. Ragavo savo mokytojos Kristinos išvirtos obuolienės.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 21 d. antrokai kartu su mokytoja Rasa Naglisiene paminėjo pasaulinę Obuolio dieną. Mokiniams vyko įvairios integruotos veiklos.

(Nuotraukos.)

 

Sveikinimai ketvirtokėms Godai Kryžiūtei ir Samantai Girdvainytei, kurios dalyvavo  tarptautinės olimpiados KINGS  kvalifikaciniame etape ir pasiekė puikius rezultatus bei pateko į olimpiados finalą. Šaunuolės !

 

Spalio 20 d. Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai  Audronė Jurdonaitė ir Remigijus Stonkus  mokiniams priminė, kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip teisingai segėti atšvaitus. Visiems pradinukams pareigūnai padovanojo po atšvaitą.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 20 d. 1 klasės mokiniai tvarkė mokyklos aplinką, vėliau smagiai sportavo.
(Nuotraukos.)

 

Spalio 20 d. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai ėjo į Reivyčių biblioteką. Visai rimta ir tolima gavosi kelionė, bet dėl gražių ir įdomių knygučių verta „pavargti“.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 20 d. „Viščiukų” grupės vaikai  savo mažomis rankytėmis užminkė tešlą duonai. Virtuvėje duonelė iškepė. Patys ragavo ir kitus vaišino.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 19 d.  po pamokų 2 klasės mokiniai su mokytoja Rasa Naglisiene vyko į Danutės ir Dzintaro Akmenų ūkį  Reivyčių kaime. Išvykos metu vaikai apžiūrėjo ūkyje laikomus gyvulius ir naminius paukščius, išsiaiškino, kokią jie teikia naudą, domėjosi jų priežiūra. Mokiniai ne  tik galėjo  iš arti pamatyti įvairią žemės ūkio techniką, bet ir įlipti į traktorių, pasukti vairą.Tokios išvykos – puikus patirtinis ugdymas, naudingas ir smagus laiko praleidimas.

 

Didžiuojamės ir sveikiname 2 klasės mokinę Asterą Pilvelytę dalyvavusią  tarptautinės olimpiados KINGS  kvalifikaciniame etape ir pasiekusią puikių rezultatų. Iš visų mokomųjų dalykų surinko po 100%.

 

1 klasės mokiniai kartu su mokytoja Ilona Matulevičiene dalyvauja projekte „Olimpinis mėnuo 2022“. Ši savaitė buvo skirta sveikos mitybos temai. Integruotų pamokų metu mokiniai žiūrėjo filmus apie sveikatai palankių maisto produktų naudą, vandens svarbą. Pirmokai diskutavo apie vaisių ir daržovių naudą, apie išmetamo maisto žalą gamtai, valgė savo klasės darže užaugintas morkas, piešė ant „lėkščių“.

(Nuotraukos.) 

 

Ketvirtokai su mokytoja Kristina Balsiene šią savaitę stebėjo virtualius susitikimus per Zoom platformą su sportininkais olimpiečiais Henriku Žutautu ir Ieva Serapinaite. Smagu buvo ne tik pasiklausyti jų pasakojimų apie savo karjeros sėkmės istorijas, sveiką gyvenseną, bet dar ir išgirsti atsakymus į klausimus, kuriuos turėjome progos sportininkams užduoti.
(Nuotraukos.)

 

Spalio 12 d. pirmokams vyko integruotos pamokos. Jų metu mokiniai sutvarkė klasės daržą, tyrinėjo kitų klasių daržuose augančias vaistažoles, gėles, apžiūrėjo vabaliukų namelį, inkilus. Tyrinėjo pušų ir eglių spyglius, matavo jų ilgį, pastebėjo panašumus ir skirtumus, susipažino su skonių įvairove.

(Nuotraukos.)

 

Didžiuojamės galėdami tapti atviros ir inovatyvios bendruomenės dalimi! Įstaigos priešmokyklinė grupė  bendradarbiauja su „Herojaus“ mokykla. „Herojaus“ misija – skatinti visapusišką asmens pažangą, kuriant motyvuojančias ugdymo patirtis ir mokymo(si) įrankius.

 

Spalio 12 d. „Kiškučių“ grupės ugdytinis Matas Steckus dalyvavo regioniniame festivalyje žemaičių kalbos metams paminėti „Lai Veikšniūs skombies žemaitėška ruoda“, Jis deklamavo  eilėraštį „Žemaitėja“. Mes visi didžiuojamės Mato pasirodymu!

(Nuotraukos.)

 

Nuoširdus AČIŪ visiems „Kregždutės“ bendruomenės nariams už dovanas Mažeikių gyvūnų globos draugijai.

(Nuotraukos.)

Spalio 10 d. antros klasės mokiniai su mokytoja Rasa Naglisiene mokėsi surasti panašumus ir skirtumus tarp miške augančių medžių, krūmų ir žolinių augalų. Sužinojo, kaip apskaičiuoti medžio amžių. Buvo smagu stebėti susidomėjusius, motyvuotus, į veiklą visapusiškai įsitraukusius, bendradarbiaujančius mokinius.
(Nuotraukos.)

 

Spalio 7 d. pirmokai vykdė gamtosauginę programą „Augalų ir naudingų vabalų pasaulis“. Mokiniai susipažino su čiobreliais ir ramunėlėmis: uostė, ragavo, tyrinėjo. Vėliau pirmokėliai gėrė čiobrelių arbatą su medumi, aplikavo ramunėles.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 6 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Europos sporto savaitės iniciatyvoje #BeActive – Judėk šokų ritmu 2022.  Mokinius paruošė šokių mokytoja Agnė Žlibinienė.

(Nuotraukos.)

 

Spalio 5 d.  mokykloje vyko Savivaldos diena. Ketvirtokai vedė pamokas 1-3 klasių mokiniams.
(Nuotraukos.)

 

Spalio 5 d. Mažeikių muziejuje vyko Mažeikių rajono gamtosauginių mokyklų Žaliosios vėliavos įteikimo šventė. Už aktyvią aplinkosauginę veiklą, įtraukiant mokinius ir mokytojus, vietos bendruomenę, 2022 m. Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu apdovanota trylika Mažeikių rajono švietimo įstaigų. Tarp apdovanotųjų ir mūsų įstaiga.

 

Spalio 3 d. darželio „vabalai” surengė  puotą: rudenišką, smagią, su daug dainelių, šokių bei siautulio. Akiai mielos rudens kompozicijos – puotos puošmena. Už kūrybinę pagalbą organizuojant rudeninę parodėlę dėkojame darželio ugdytinių tėvams.

(Nuotraukos.)

 

Rugsėjo 29 d. 1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis vyko į Akmenės krašto muziejų. Visi dalyvavo edukacijoje „Drugelių namai“ vykdydami gamtosauginę programą „Žaliasis augalų ir vabalų pasaulis“.

(Nuotraukos)

 

Rugsėjo 28 d. mūsų įstaigoje lankėsi šauni kompanija iš Šiaulių „Trys draugai“. Darželio vaikai ir mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti smagaus koncerto „Bum bum lala“, pašokti ir pabendrauti su puikiais piratais.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena. Antros klasės mokiniai šią dieną paminėjo per integruotas anglų ir lietuvių kalbos pamokas. Jie atliko įvairias užduotis. Vėliau mokiniai kartu su mokytoja Rasa Naglisiene pasidžiaugė, kad mokytis kalbų gali būti ne tik naudinga, bet ir smagu, įdomu.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 23 d., vykdant gamtosauginę programą „Žaliasis augalų ir vabalų pasaulis“, 1-4 klasių mokiniai dalyvavo integruotose veiklose: žiūrėjo filmą apie vabaliukus, atliko įvairias užduotis, demonstravo vabalų kostiumus „Vabalų puotoje“,  kiekviena klasė iš rudens gėrybių atliko kūrybinius darbus „Drugelis“. Visi mokiniai, pasipuošę vabalų kostiumais, buvo apdovanoti „Super vabalo“ medaliais. Už kūrybinius darbus kiekviena klasė gavo dovanų po medaus stiklainį ir čiobrelių arbatos. „Vabalų puotoje“ visiems buvo labai smagu!

(Nuotraukos.)

 

Šią savaitę 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo Europos judumo savaitėje – didžiausioje tvaraus judėjimo kampanijoje pasaulyje. Tikslas – skatinti vaikus ir bendruomenę daugiau judėti, rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Visą savaitę vaikai aktyviai leido laiką : darė mankštas, žaidė įvairius žaidimus, šoko, patyrė judėjimo džiaugsmą.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 22 d. darželio vaikai kartu su mokytojomis paminėjo Tarptautinę dieną be automobilio.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 22 d., Tarptautinę dieną be automobilio, ketvirtokai kartu su mokytoja Kristina Balsiene aplankė pirmokėlius. Jie įteikė medalius, primenančius, kad šiandien reikia kuo daugiau judėti. Visi mokiniai smagiai praleido laiką: kalbėjo, kuo ši diena ypatinga, diskutavo, mankštinosi. Vėliau mokytojos Ilonos Matulevičienės paraginti pašoko smagų šokį. Pirmokėliai labai džiaugėsi vyresnių draugų viešnage! Visų teigiamos emocijos liejosi per kraštus!
(Nuotraukos.)

Rugsėjo 21 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Reivyčių filiale vyko dvi „3D edukacijos“. Vaikų ir jaunimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė edukacinei veiklai Ingrida Jonušienė pristatė 2 klasės mokiniams vykdomo projekto „Emocijų laboratorija“ priemones: 3D pieštukus ir rankinius skenerius. Smagios piešimo, skenavimo ir kūrybinės dirbtuvės sukėlė daug džiugių emocijų. Nuskenuoti piešiniai bus išspausdinti ir parengta jų paroda Reivyčių bibliotekoje.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 21 d. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Romana Daubarienė  pirmokams pravedė integruotą pamoką apie sveiką gyvenseną. Mokiniai ne tik įgijo žinių apie dienos režimą, sveiką mitybą, dantukų priežiūrą, bet dar išmoko atlikti akių mankštelę.
(Nuotraukos.)

Rugsėjo 21 d. ketvirtokai kartu su mokytoja Kristina Balsiene paminėjo Tarptautinę taikos dieną. Mokiniai linkėjo taikos vienas kitam ir visam pasauliui savo padarytais baltais taikos balandžiais su alyvmedžio šakele.
(Nuotraukos.)

Rugsėjo 20 d. Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai  Audronė Jurdonaitė ir Remigijus Stonkus pirmos klasės mokiniams pravedė prevencinę pamoką apie saugų eismą. Policijos pareigūnai priminė mokiniams saugaus eismo taisykles gatvėje, kelyje. Mokiniai žiūrėjo filmuotą medžiagą, kaip saugiai elgtis kelyje, kaip pereiti gatvę išlipus iš autobuso, kaip vaikščioti per perėjas, teisingai  prisisegti atšvaitus,  atsakinėjo į klausimus. Vaikams buvo įdomu, jie aktyviai ir noriai dalyvavo diskusijoje, išsakė savo nuomonę. Dėkojame pareigūnams už įdomią ir naudingą pamoką.

(Nuotraukos.)

Rugsėjo 1 d. darželyje-mokykloje vyko Mokslo ir žinių dienos šventė.
(Nuotraukos.)

Skip to content