Tėvams‎ > ‎

Padėkos



2019 – 2020 m.m.

Antrokai ir jų mokytoja Ilona dėkoja Luko Kaubrio tėveliams už klasei padovanotus nykštukus, girliandą ir žaisliukus!

*******

Dėkoju Džiugui Skeiviui, Deimantei Sovaitei ir tėčiui, Lukui Kaubriui ir mamai, Viltei Lapkutei ir mamai, Urtei Kučinskytei ir mamai, Domantui Gricenko ir mamai už labai gražius darbelius iš rudens gėrybių.

                                                       Mokytoja Ilona Matulevičienė

*******

Nuoširdžiai ačiū Lukui Kaubriui, Matui Bogužui, Danieliui Makauskui, Džiugui Skeiviui, Deimantei Sovaitei, Akvilei Buivydaitei, Viltei Lapkutei, Urtei Kučinskytei, Gabrielei Koreniukei, Karinai Juknevičiūtei ir šių mokinių tėveliams už dalyvavimą akcijoje,skirtoje Gyvūnų globos dienai.

                                                   Mokytoja Ilona Matulevičienė

2018 – 2019 m.m.



Už daigelius nuoširdų ačiū tariame Urtės mamytei.

                                                          Auklėtoja Laima Vyšniauskienė

****

Nuoširdžiai ačiū Lukui , Ignui Kaubriams ir jų tėveliui už pagamintus inkilėlius.

                                                     1 ir 4 klasių mokytojos

****

Nuoširdžiai ačiū Deimantei Sovaitei ir jos tėveliui už pagamintą inkilėlį paukšteliams.

                                           1 klasės mokytoja Ilona Matulevičienė

****
Nuoširdžiai ačiū Lukui , Ignui Kaubriams ir jų tėveliui už pagamintas lesyklėles.

                                                     1 ir 4 klasių mokytojos

****
Ačiū Neringai Bogužienei, Astai Kučinskienei ir Olgai Meižienei už sukurtus puikius kostiumus renginiui „Prikelti antram gyvenimui“.

                                                                         1 klasės mokytoja Ilona Matulevičienė

****
    Ačiū kūrybiškoms ir išradingoms mamytėms: Kristinai Jankauskė, Sandrai Jankienei, Indrei Barzdienei, Anai Bubelienei, Tomai Jacinavičienei, Vilmai Černookienei, Simonai Lingė, Linai Pilvelienei, Vilmai Butkutei, Vaidai Raudytei, Linai Visminaitei,Laurai Trakumienei, Alinai Žvinklienei už sukurtus vaikams žaismingus rūbus iš antrinių žaliavų.
   Taip pat norime padėkoti visiems „Viščiukų“ grupės tėveliams, kad esate šalia, kad rūpinatės savo vaikais, kad skiriate laiko darželyje vykstantiems renginiams ir kartu įsijungiate į juos.


                                   AČIŪ visiems taria „Viščiukų“ grupės auklėtojos

****

Nuoširdžiai ačiū Tairono Žigo mamytei Orintai už pamokėlę, kurios metu antrokai mokėsi pasidaryti rožių puokštes iš klevo lapų.

                                                                Antros klasės mokiniai ir mokytoja Loreta Visminienė

****

Dėkojame visiems  darželio-mokyklos ,,Kregždutė“ tėveliams, prisidėjusiems prie naudotos elektronikos surinkimo akcijos.  
                                                                   
                             1-4 klasių mokytojos

****

Dėkoju Mato Bogužio, Domanto Gricenko, Gabrielės Koreniukės, Karinos Juknevičiūtės, Urtės Kučinskytės, Akvilės Buivydaitės, Viltės Lapkutės ir  Edo Bružo  mamytėms, Urtės močiutei už pagamintus labai gražius darbelius iš rudens gėrybių!

Mokytoja Ilona Matulevičienė


****

Nuoširdžiai dėkoju Domanto Gricenko mamai Indrei Gricenko už padovanotus
pirmokams suolų užtiesalus ir kopijavimo popierių.

Mokytoja Ilona Matulevičienė


2017 – 2018 m.m.

Nuoširdžiai dėkoju už pagamintus inkilėlius:  Alvydui Mitkevičiui ,Justui Lazdauskui , Liutaurui Šimkui ,Emilijai Valatkevičiūtei ir šių vaikų šeimoms.
Mokytoja Ilona Matulevičienė
*********
Nuoširdžiai ačiū Liutauro mamytei Jolantai Šimkuvienei už padovanotas gėles darželio - mokyklos aplinkai papuošti.


2016 – 2017 m.m.

Nuoširdžiai ačiū Justui Lazdauskui ir jo tėveliui už pagamintą inkilėlį!

                                                                         Mokytoja Ilona Matulevičienė

*********
Nuoširdžiai dėkoju 3 klasės mokinio Liutauro Šimkaus mamai Jolantai Šimkuvienei už Kalėdinę eglutę ir jos papuošimus!

                                                                                                    Mokytoja Ilona Matulevičienė

*********
Dėkoju antros klasės tėveliams, o labiausiai klasės aktyvui –  Almai Kaubrienei, Raivarai Kneitienei, Jurgitai Valūnienei ir Monikai Bružienei už jautrias ir nepamirštamas akimirkas atsisveikinant su savo mokiniais – antrokais. Sėkmės Jums ir jūsų vaikams.

                                                                                                          Mokytoja Romalda Matutienė
*********
Nuoširdžiai dėkojame 3 klasės mokinio Liutauro Šimkaus mamai Jolantai Šimkuvienei už padovanotas gėles, skirtas papuošti mokyklos aplinkai ir mokyklai 20 metų jubiliejaus proga.


2014 – 2015 m.m.

Mokytoja Romalda Matutienė dėkoja  už pagamintus inkilėlius : Eimanto ir Edvilės tėčiui Gvidui Kekiui (sukalė net 2 inkilus), Angelės Lymontaitės  tėčiui Alfonsui, Andriaus Mitrijevo tėčiui  Konstantinui , Austėjos  Staniūtės dėdei Irenijui ir Eglės Stončiūtės dėdei Egidijui.

2013 - 2014 m.m.


Mokytoja Ilona Matulevičienė dėkoja Gvido Petroškos tėveliams Vilijai ir Sigitui, sesei Laurai už pagalbą organizuojant  šventes ir išvykas. Nuoširdus Jums ačiū!


Mokytoja Romalda Matutienė dėkoja Eimantui ir Edvilei Kekliams, jų tėveliui už pagamintą inkilėlį.

Mokytoja Gražina Kraulienė dėkoja Gretos Niuniavaitės ir Augusto Baltino šeimoms už pagamintus inkilėlius.



Mokytoja Ilona Matulevičienė dėkoja Auksės Gelžinytės, Nedo Utaro, Palomos Milinkauskaitės, Augustos Čiuldytės, Gabrielės Niuniavaitės ir Gvido Petroškos šeimoms už pagamintus inkilėlius. Nuoširdus Jums ačiū!


Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, dalyvavusiems Rudenėlio šventės parodoje su originaliais darbais, padėjusiems sukurti šventinę nuotaiką, paruošusiems vaišių stalą vaikams.

Auklėtoja Eligija Intienė


2012 -2013 m. m.

Mokytojos dėkoja mokinių tėveliams ir seneliams už pagamintus inkilėlius paukšteliams! Nuoširdžiai Jums ačiū!

3 klasės mokytoja Ilona Matulevičienė  dėkoja Gvido Petroškos , Nedo Utaro, Gabrielės Niuniavaitės ir Auksės Gelžinytės tėveliams, Austėjos Šarkelytės ir  Rafaelio Guerrero Gedutis mamytėms, Austėjos Saltuškaitės tėveliui už pagalbą vykstant žiūrėti Kalėdinės pasakos ,,Išminties taurė“.


Mokytojos  Gražina Kraulienė, Romalda Matutienė, Ilona Matulevičienė ir Loreta Visminienė nuoširdžiai dėkoja tėveliams už aktyvų dalyvavimą akcijoje ,,Sušildykime sielas“.


4 klasės mokytoja Loreta Visminienė dėkoja Julijai Juknevičiūtei, Kotrynai Kučinskytei
ir šių mergaičių šeimoms už dalyvavimą akcijoje ,,Eglutė kitaip“.


2 klasės mokytoja Romalda Matutienė dėkoja Guodai Ramančiuckaitei, Nerėjai Balvočiūtei, Austėjai Staniūtei, Redui Domkui, Eimantui ir Edvilei Kekiams, Viltei Kuršinskytei, Kamilei Linkytei, Andriui Mitrijevui, Eglei Stončiūtei, Arūnei Valantytei, Angelei Limontaitei, Robertai Lapkutei
ir šių vaikų šeimoms už dalyvavimą akcijoje ,,Eglutė kitaip“.


1 klasės mokytoja Gražina Kraulienė dėkoja Aušrinei Kuprytei, Andželinai Jasinskajai, Ingrid Guerrero Gedutis, Viltei Plonytei ir šių vaikų šeimoms už dalyvavimą akcijoje ,,Eglutė kitaip“.



 3 klasės  mokytoja Ilona Matulevičienė dėkoja  Gabrielei Niuniavaitei, Urtei Gerulskytei, Tomui Vasylevui , Rafaeliui Guerrero Gedutis, Gyčiui Vinciūnui , Nedui Utarui, Augustai Čiuldytei, Vitalijui Ploniui, Austėjai Šarkelytei, Austėjai Saltuškaitei ir šių vaikų šeimoms už dalyvavimą akcijoje ,,Eglutė kitaip“.Nuoširdžiai Jums ačiū!


Pedagogės Eligija ir Gintė dėkoja  Emilijos, Dominykos mamytėms už paramą ruošiantis ,,Oželio dienos“ šventei.Ačiū tariame Jokūbo K. mamytei už originalią ,,piemenėlio“ aprangą.



Mokytojos dėkoja mokiniams, mamytėms, tėveliams, močiutėms, seneliams, tetoms už aktyvų dalyvavimą akcijoje ,,Neteršk gamtos – atiduok perdirbti“.



Mokytojos ir mokiniai dėkoja visoms mamytėms, tėveliams , močiutėms ir seneliams už pagalbą ruošiantis šventei "Rudenėlis atkeliavo" ir pagamintus gardžius patiekalus. Nuoširdžiai Jums ačiū!



2011 -2012 m. m.

 2 klasės mokiniai ir mokytoja Ilona Matulevičienė už suorganizuotą išvyką į Mažeikių pieninę - AB ,,Pieno žvaigždės“ nuoširdžiai dėkoja Gviduko mamytei Vilijai Uščinienei, už pagalbą ekskursijos metu  dėkojame Austėjos mamytei Vaidai Šarkelienei, Augustos mamytei Laimai Čiuldienei, Rafaelio tėveliui Rafael Guerrero Pasillas, Austėjos mamytei Renatai Saltuškienei, Roko mamytei Danguolei Vaitkuvienei.


Žemės dienos paminėjimo renginiui intensyviai ruošėsi ,, Kiškučių" grupės auklėtiniai bei jų tėveliai. Mažieji mokėsi eilėraštukų apie gamtą, dainelių, o jų tėveliai darė inkilus paukšteliams, kartu su šeimos nariais kūrė apdarus Avangardiniam šou.Už sukurtus išskirtinius apdarus dėkojame Emilijos mamytei, Rusnės mamytei bei sesėms,Emos bei Evitos mamytėms.Dėkojame Rusnės tėveliui už padarytą inkilą paukšteliams.

                                                                     Auklėtoja Eligija Intienė


,,Pelėdžiukų“ grupės auklėtojos ir vaikai dėkoja tėveliams Mindaugui Kupriui, Stanislovui Niuniavai ir Nedo seneliui Virgilijui Meškauskui už padarytus inkilėlius grįžtantiems sparnuočiams.


,,Viščiukų“ grupės auklėtojos dėkoja
Povilui Lapkui, Jeroslavui Žemeckui, Renoldui Džiaugiui
už pagamintus inkilėlius.

 
  Dėkoju mokyklos- darželio ,,Kregždutė" 1-os klasės mokinių tėveliams už inkilėlius paukšteliams, kuriuos į mokyklą atnešė jų vaikučiai, tai:  Povilui Lapkui, Gvidui Kekiui, Konstantinui Mitrijevui, Antanui Domkui, Giedriui Linkiui.Smagu, kad šie šaunūs tėveliai supranta,kaip svarbu globoti ir saugoti mūsų mažuosius giesmininkus, tuo pačiu, rodo pavyzdį savo vaikams. Nuoširdus Jums ačiū!
                                                            
                                                 1  klasės mokytoja Romalda Matutienė 

 
Dėkoju Urtei Gerulskytei, Nedui Utarui, Gabrielei Niuniavaitei, Augustai Čiuldytei , Austėjai Saltuškaitei ,  Valdui Varkaliui ir šių vaikučių tėveliams už pagamintus labai gražius inkilėlius.Nuoširdus Jums ačiū!
 
                                                  2 klasės mokytoja Ilona Matulevičienė

 
Dėkoju Airidui Jonušui,Aurimui Eibučiui ir šių vaikų tėveliams už pagamintus inkilėlius.
 
                                                   3 klasės mokytoja Loreta Visminienė

 
Dėkoju Beatričei Stripeikaitei ir jos tėveliams už pagamintą inkilėlį.
           
                                                   4 klasės mokytoja Gražina Kraulienė   
 
                                            
 

 
1 klasės mokytoja Romalda Matutienė  dėkoja už aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos renginiuose, rūpestį ir pagalbą:
 
  Simonai  Černauskienei  , Danutei  Domkuvienei , Rasai Stončiuvienei, Rasai Staniuvienei , Almai Kuršinskytei ir Aistei Daubarienei.

2 klasės mokytoja Ilona Matulevičienė dėkoja už pagalbą organizuojant mokyklos ir klasės renginius , aktyvų dalyvavimą juose:

Vilijai Uščinienei ir Sigitui Petroškai, Astai Niuniavienei , Vaidai Šarkelienei , Sonatai ir Kęstučiui Geruskiams , Laimai Čiuldienei, Redai Guerrero , Vaidai ir Česlovui Gelžiniams.

3 klasės mokytoja  Loreta Visminienė dėkoja už visokeriopą pagalbą organizuojant klasės renginius ir išvykas:
 
Daivai Ramanauskienei, Vidai Jonušienei , Danutei Pečiulienei, Andželikai Juknevičienei.

4 klasės mokytoja Gražina Kraulienė dėkoja už pagalbą organizuojant klasės ir mokyklos renginius:
 
Linai Liutkutei , Rasai Naglisienei ,Sandrai Poškevičienei , Linai Šiušienei, Virginijai Stripeikienei.

1 grupės auklėtojos  Romualda Budreckienė ir Regina Juočinskienė už pagalbą dėkoja:

Natalijai ir Artūrui Garškoms , Viktorui Kneitai , Sandrai Pociūtei.

 2 grupės auklėtojos  Eligija Intienė ir Vitalija Laurinaitienė už pagalbą dėkoja:  

Aistei Daubarienei , Vidmantui Valatkevičiui , Rusnės Rozentalytės šeimai.


2009 -2010 m. m.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą akcijoje "Sukurkime jaukius namus parskrendantiems paukšteliams''.

Už padarytus inkilus AČIŪ tariame šiems TĖVELIAMS:

1 klasės: Vytautui Ramanauskui, Vytautui Jonušui, Rimantui Eibučiui.

2 klasės: Sandrai ir Vytautui Poškevičiams, Ingai Baltinaitei, Valdui Rausčiui, Vidmantui ir Linai Šiušams, Ramūnui Milašauskui,Gajutei Abelkienei, Ingai Baltinaitei, Dariui Baltinui.

3 klasės: Vygantui Čiuldžiui, Juozui Dargiui, Vytautui Poškevičiui.

4 klasės: Eglei Geraščenkė, Stasiui Vorui, Vidmantui ir Linai Šiušams, Ramūnui Milašauskui.

Darželio grupių: Deividui Balvočiui, Edmundui Krakiui, Vygantui Čiuldžiui, Dariui Mikutai.

Pagarbiai,
Darželio-mokyklos administracija, mokytojos, darželio grupių auklėtojos.