Naujienos‎ > ‎

Renginys

Ilona Matulevičienė paskelbė 2012-03-13 08:07   [ atnaujinta 2012-03-13 08:46 ]

     Lietuvoje pradedama įgyvendinti pirmoji visus moksleivius vienijanti ekologinė iniciatyva „Acme ir Ekofanų turnė po Lietuvą“. Jos metu trys animaciniai personažai – Acme Lempiukas, Gėlytė ir Švariukas, – simbolizuojantys akcijos propaguojamas ekologines idėjas bei atsakingą gyvenseną, aplankys daugiau nei 200 mūsų šalies mokyklų. Į visus akcijos renginius, spektaklius bei pasirodymus kartu keliauja ir Ekofanų bei vaikų draugas – kompozitorius ir atlikėjas Vudis.
    Ekofanai savo spektakliuose „Ekologijos pamokos kitaip” teatralizuotai pasakoja apie ekologiją ir aplinkosaugą, gamtos bei jos išteklių tausojimą, tinkamą energijos vartojimą, skatina diskutuoti „Eko -fanų klube“  virtualioje erdvėje – socialiniame tinkle „Facebook“. Acme Lempiukas, Gėlytė ir Švariukas primena, kaip vaikai kiekvieną dieną mažais žingsneliais gali siekti „žaliųjų tikslų“: rūšiuoti atliekas, tausoti energiją mokyklose ir namuose, naudoti ekologiškus, aplinkai nepavojingus produktus,o ateityje- riboti keliones automobiliu ar lėktuvu.
   Moksleivius taip pat pasieks  edukacinės knygelės  vaikams „Būk žalias kaip Ekofanas“, atspausdintų ant perdirbto popieriaus. Leidinyje suprantamai bei šmaikščiai pateikiama informacija apie energijos tausojimą, atliekų rūšiavimą, aplinkosaugą ir visa, kas susiję su žodžiu „ekologija“. Vaikus džiugins įvairūs mokomieji kryžiažodžiai, komiksai, žaidimai, spalvingi edukaciniai paveiksliukai.
 

Comments