Naujienos‎ > ‎

Aplinkosaugos projektas ,,Mes rūšiuojam“.

Ilona Matulevičienė paskelbė 2012-09-25 04:40

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“, skelbia projektą „Mes rūšiuojam“, kurio metu visos Lietuvos švietimo įstaigos ir jų auklėtiniai skatinami gerai žinomo galiūno Žydrūno Savicko rinkti ir rūšiuoti nešiojamų baterijų (toliau- NB) ir elektros bei elektroninės įrangos (toliau- EEĮ) atliekas.

Šis projektas ypatingas tuo, kad jame dalyvaujančios švietimo įstaigos ne tik prisideda prie aplinkos kokybės gerinimo, bet ir visos gaus prizus, planuojamas prizinis fondas – 200 000 litų!

Projekto metu bus skiriami taškai už  mokymo įstaigos auklėtinių surinktus EEĮ ir NB atliekų kiekius, kuriuos jie galės išleisti rinkdamiesi sporto prekes, žaislus ir stalo žaidimus, keliones, knygas ar bilietus į kino teatrą. Taškai bus skiriami atsižvelgiant į surinktus atliekų kiekius:

·         300 litų vertės taškų suma už surinktą EEĮ atliekų toną;

·         2000 litų vertės taškų suma už surinktą NB atliekų toną.

Švietimo įstaigos už projekto metu pasiektus rezultatus papildomai bus apdovanotos vertingais prizais. Bus galima laimėti unikalius, pagal švietimo įstaigos pageidavimus suprojektuotus ir pagamintus baldus, kokybiška kavos aparatą, šaldytuvą, televizorių, net dvi puikias edukacines keliones , bei kitus įsteigtus prizus.

Projekto metu (2012 - 2013 mokslo metai) visoms dalyvaujančioms mokymo įstaigoms bus išdalinami informaciniai plakatai bei specialios talpos panaudotoms baterijoms rinkti. „Mes rūšiuojam“ projekto eigoje bus vykdomos dvi atliekų surinkimo akcijos – rudens ir pavasario. Akcijų metu mes atvyksime į Jūsų įstaigą ir išsivešime surinktas atliekas.

Daugiau informacijos apie projekto eigą ir prizus galite rasti internetinėje svetainėje: www.mesrusiuojam.lt


Comments