Archyvas‎ > ‎

2013 – 2014 m.m.
Birželio 1 d. ketvirtokai kartu su savo tėveliais, močiutėmis ir mokytoja lankėsi Vinetu kaime.

Išvyka.


Gegužės 30 d. vyko mokslo metų užbaigimo šventė.

Mokslo metų užbaigimo šventė. (Nuotraukos Viktoro Kalniko)Mokslo metų užbaigimo šventė.


Gegužės 29 d. ketvirtokams nuskambėjo paskutinis skambutis ,pakvietęs į paskutinę pamoką darželyje – mokykloje „Kregždutė“.

Ketvirtokams nuskambėjo paskutinis skambutis.Gegužės 26 d. antrokai kartu su savo mokytoja Gražina Krauliene sutvarkė savo daržą.

2 kl. mokiniai sutvarkė savo daržą.


Gegužės 23 d. pirmokai ir ketvirtokai sutvarkė savo darželius.

Pirmokai ir ketvirtokai sutvarkė savo darželius.


Gegužės 22 d. 1 – 3 klasių mokiniai lankėsi Vinetu kaimelyje ir Kretingos žiemos sode.

Vinetu kaimelyje.


Gegužės 21 d. antrokai dailės ir technologijų pamokoje mokėsi gaminti sumuštinius.

2 kl. mokiniai mokėsi gaminti sumuštinius.Trečios klasės mokiniai , vykdydami gamtosauginę programą, daug kalbėdami apie sveiką mitybą, šiemet nutarė mokyklos darže auginti cukinijas. Dar kovo mėnesį į plastikinius indelius pasėjo po sėklytę, stebėjo, kaip dygsta, auga ir net pražysta cukinijos.Pradžioje augino namuose, paskui atsinešė į mokyklą.
Šiandien, gegužės 21 d., labiausiai pasisekusius daigus perkėlėme į mokykloje paskirtą lysvę.Visi išmokome ne tik auginti, bet ir persodinti augalus. Mokiniai prižadėjo ir vasarą nepamiršti savo cukinijų: jas laistyti ir ravėti.


                                                                                 Mokytoja Romalda Matutienė

3 kl. mokinių veikla mokyklos darže.


Gegužės 16 d. ketvirtokai dailės ir technologijų pamokose iš modelino nulipdė įvairius gyvūnus.

Ketvirtokai lipdė gyvūnus iš modelino.Gegužės 16 d. mokytojos Romalda Matutienė ir Ilona Matulevičienė pravedė 3–4 klasių mokiniams sveikatingumo popietę „Judėk linksmai – gyvenk sveikai“.Jos metu vyko draugiškos kvadrato varžybos.Rezultatu 1:1 nugalėjo draugystė!

Popietė „Judėk linksmai – gyvenk sveikai“.Gegužės 13 d. darželis – mokykla ,,Kregždutė“ 9 metus iš eilės už aktyvią gamtosauginę veiklą apdovanojama Žaliąja vėliava ir tarptautiniu Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatu.Žaliosios vėliavos ir sertifikato įteikimo ceremonija vyko Renavo dvaro rūmuose.

Skaityti apie renginį „Santarvėje“ >>>


Žaliosios vėliavos įteikimas 2014-05-13.


Gegužės 7 d. Klaipėdos valstybinės kolegijos studentė, studijuojanti odontologinę priežiūrą, Laima Dapkutė 1 – 4 klasių mokiniams pravedė sveikatingumo pamokėles.Jų metu būsima medikė papasakojo apie burnos higieną, dantų priežiūrą ir ėduonies profilaktiką ,parodė filmą apie tai,kaip reikia valyti dantukus.


Sveikatingumo pamoka.
Balandžio 30 d. pirmokėliai sveikino mamytes artėjančios Motinos dienos proga.
Vaikai mamytėms šoko, dainavo, deklamavo, parodė trumpą vaidinimą „Tuoj ir rytoj“. Pirmokai kartu su mamytėmis atliko ne vieną linksmą užduotėlę.Šventės pabaigoje vaikai vaišinosi ledais.

                                                          1 kl. mokytoja Loreta Visminienė

Mamyčių šventė 1 kl.Balandžio 30 d. darželyje – mokykloje ,,Kregždutė“ vyko raiškaus skaitymo konkursas , kuriame dalyvavo 1 – 4 klasių mokiniai .Žiuri komisija išrinko skaitovę 4 klasės mokinę Austėją Šarkelytę, kuri dalyvaus rajoniniame raiškiojo skaitymo konkurse.Visi skaitovai pasirodė šauniai, todėl buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais.Renginį vedė mokytoja Romalda Matutienė.

Raiškaus skaitymo konkursas.
Balandžio 29d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, jų aukėtojos,padėjėja ir būrys mamyčių vyko į išvyką Šiaulių rajone esantį Dargaičių kaimą.Šis kaimas garsus savo gilia senove, praeitimi, senovinių pastatų išlikimu, kuriems ,kaip pasakojo gidė,  net 200 metų.Sodyboje „Pelėdynė“ mus labai šiltai priėmė į tikrą kaimo trobą, kurioje vaikai lipdė iš molio švilpynes, dažė molio ąsotėlius.Turėjome apžvalginę ekskursiją po visą kaimą.Pietavome prie didžiulio stalo.Nuotaiką  kėlė kaitri saulutės šiluma ir nuostabi kaimo pavasario gamta.Vaikai galėjo smagiai pabėgioti, palaipioti į apžvalgos aikštelę, pasisupti ant sūpuoklių.Visi su gera nuotaika ir pilni įspūdžių  grįžome namo.

            Priešmokyklinės grupės auklėtoja Laima Vyšniauskienė


Išvyka į Dargaičių kaimą.
Kelionė į knygų šalį


Balandžio 25 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Reivyčių filiale vyko rytmetys vaikams „Kelionė į knygų šalį“, skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei. Renginyje dalyvavo darželio-mokyklos „Kregždutė“ antros klasės mokiniai ir mokytoja Gražina Kraulienė.
Vyresnioji bibliotekininkė Sonata Brasienė papasakojo apie bibliotekoje esančias knygas, pristatė spalvotas pasakų knygeles, knygas apie gamtą. Vaikai vartė, skaitė knygeles, klausėsi vyresniosios bibliotekininkės skaitomų eilėraštukų iš Ramutės Skučaitės knygelės „Spalvos ir skaičiukai“.


Sonata Brasienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Reivyčių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Rytmetys „Kelionė į knygų šalį“.
Balandžio 25 dieną priešmokyklinės grupės vaikučiai dalyvavo akcijoje "Darom 2014".

„Pelėdžiukų“ gr.vaikai dalyvavo akcijoje „Darom 2014“.Balandžio 25 d. mokiniai kartu su mokytojomis ir darželio – mokyklos darbuotojais dalyvavo akcijoje „Darom 2014“.

„Darom 2014“.
Balandžio 25 d. akcijoje „Darom 2014“  dalyvavo ir mažieji darželio – mokyklos ugdytiniai – „Viščiukų“ grupės vaikučiai.Savo mažomis rankelėmis rinko šiukšles,medžių šakeles.
 
                                                                Auklėtoja Romualda Krakienė

„Viščiukų“ gr. vaikai dalyvavo akcijoje „Darom 2014“.


Kristijoną Donelaitį prisimenant

Balandžio 23 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Reivyčių filiale vyko  popietė „Skaitau knygą“, skirta Nacionalinei bibliotekų savaitei.
Vyresnioji bibliotekininkė Sonata Brasienė pakvietė darželio-mokyklos „Kregždutė“  ketvirtos klasės mokinius ir mokytoją Ilona Matulevičienę prisiminti ir paminėti lietuvių grožinės literatūros pradininko, poemos „Metai“ autoriaus Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines. Renginio metu vyresnioji bibliotekininkė ir mokiniai skaitė ištraukas iš visų keturių poemos dalių „Pavasario linksmybės“, „Vasaros darbai“, „Rudenio gėrybės“, „Žiemos rūpesčiai“.

Sonata Brasienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Reivyčių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Popietė „Skaitau knygą“.
"Pelėdžiukų" grupės vaikai prižiūrėjo savo žaliąją palangę, ant kurios augo pasodintos ir juodųjų serbentų šakelės.Atšilus orams šakeles su išdygusiomis šaknimis perkėlėme į savo prižiūrimą daržą.Taip pat dar pasodinome ir užaugintas petražoles.

                                                                                Laima Vyšniauskienė

„Pelėdžiukų“ gr.Balandžio 22 d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai rideno margučius.

„Pelėdžiukų“ gr. vaikai rideno margučius...,, Kregždutės“ darželio vaikai šventė Velykas. Šis pavasaris nepagailėjo gero oro Velykų šventimui, todėl vaikučiai kiaušinius rideno lauke, smaginosi supdamiesi gamtoje, tyrinėdami aplinką,džiaugdamiesi saulutės šiluma.

                                                                   Eligija Intienė

Velykos darželyje.


„Kiškučių" grupės vaikai nori turėti sveikus dantis.Į veiklą pasikvietė Dominykos mamytę Moniką, kuri parodė, papasakojo kaip prižiūrėti dantis,apdovanojo vaikus ,,Sertifikatais" už kovą su dantų kariesu.

                                                                                              Auklėtoja Eligija Intienė

„Kiškučių“ gr. veikla.
Norime būti sveiki, todėl auginame svogūnus.Kiekvienas ,, kiškiukas" atsakingas už savo sodinuką.Labiausiai turime dėkoti Igno mamytei Almai, kad parūpino žemių sodinimui ir svogūnų ropučių.

                                                                                               Auklėtoja Eligija Intienė

Žalioji palangė.
Balandžio 4 d. trečios klasės mokiniai buvo pakviesti dalyvauti ekopamokoje ,,Žaliasis traukinys“, kuri vyko Venos progimnazijoje. Mokiniai ne tik parodė savo gamtosaugines žinias, bet ir buvo maloniai nustebinti renginio vedėjų nuoširdumu, paprastumu, veiklos įvairove. Renginyje dalyvavo žymus bitininkas Vidmantas Alšauskas, iš kurio vaikai daug sužinojo apie bites ir medų. Viktorinoje nugalėtojų nebuvo: laimėjo visi – sužinojo daug naujo apie gamtosaugą, gražiai pabendravo, padiskutavo bei parsivežė padėkas – diplomus ir skanias , sveikas dovanas – vaisius.

                                                                                                   Mokytoja Romalda Matutienė

Ekopamoka–viktorina „Žaliasis traukinys“ .Balandžio 4 d. ketvirtokai Gabrielė Niuniavaitė ir Tomas Vasylevas kartu su  mokytoja Ilona Matulevičiene ir pavaduotoja ugdymui Jurgita Skurdauskaite dalyvavo gamtosauginėje konferencijoje „Per pažinimą – į išsaugojimą“.Konferencija vyko Viekšnių gimnazijoje.Mokiniai pristatė darželio – mokyklos gamtosauginę veiklą.

Daugiau nuotraukų www.ventosparkas.lt

Gamtosauginė konferencija.


Justė iš ,, Kiškučių" grupės su savo tėveliu labai laukia grįžtančių paukščių.Inkilas paukšteliams tikrai patiks!

Mokyklos – darželio mokinukai turi daržą, kuriame jau pernai augino daržoves, vaistažoles, gėles. Šiemet nutarėme patys pasisėti ir išsiauginti cukinijų daigų. Kiekvienas pasisėjo į plastikinį indelį  po sėklytę ir kartu atliks praktinį darbą: laistys, prižiūrės ir stebės savo daigelio augimą. Atšilus orui  savo išaugintus daigelius pasodins į mokyklos daržą.

                                                                           Mokytoja Romalda Matutienė

3 kl. mokiniai pasodino sėklas.Balandžio 4 d. vyko  savaitės „Be patyčių“ baigiamasis renginys.Mokiniai žaidė kvadrato žaidimą,juos emocingai palaikė sirgaliai – darželio vaikai.Vėliau visi šoko bendrą šokį.Renginį vedė soc. pedagogė Roma Kochienė.

Patyčių savaitės baigiamasis renginys.
Balandžio 2 d. – Vaikų knygos diena. Ta proga trečiokai nutarė nuvykti į Reivyčių biblioteką, kur buvo maloniai sutikti bibliotekininkių Sonatos ir Genovaitės. Mokinukai dalyvavo įdomioje ir prasmingoje diskusijoje apie vaikų knygeles, aptarė skaitytas pasakas, prisiminė žymų pasakų kūrėją H. K. Anderseną, kurio gimimo diena sutampa su Vaikų knygos diena. Bibliotekininkė Sonata paskaitė ištraukas iš naujų vaikiškų knygų, paskatino pasiimti skaityti knygelių per atostogas, bei visus tapti aktyviais skaitytojais.
                                                    
                                                                                        Mokytoja Romalda Matutienė

Vaikų knygos dienos paminėjimas.Balandžio 2 d.trečios klasės mokiniai dalyvavo talkoje, tvarkant mokyklos ir gyvenvietės  aplinką. Pririnkę maišus šiukšlių, nuėjo prie rūšiavimui skirtų konteinerių ir dar kartą mokėsi  rūšiuoti : stiklinius butelius metė į žalius,  popierių –  į mėlynus,  plastiką –  į geltonus konteinerius. Smagu, kad mokiniai supranta šiukšlių rūšiavimo reikšmę ir noriai rūšiuoja.

                                                                                                     Mokytoja Romalda Matutienė


3 kl. mokiniai tvarkė aplinką.Kovo 28 d. mūsų darželio vaikų šokių kolektyvas (vadovas Robertas Žlibinas )  buvo pakviestas dalyvauti šokių festivalyje "Sutrepsėkime 2014", kuris vyko Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Šokių festivalis "Sutrepsėkime 2014".Kovo 28 d. darželio – mokyklos bendruomenė dalyvavo visuomeninėje akcijoje „Paukščiai grįžta į namus“.
 Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams ir seneliams, pagaminusiems labai gražius inkilėlius!

Akcija „Paukščiai grįžta į namus“.Kovo 27 d. darželio – mokyklos slaugytoja Romana Daubarienė pravedė sveikatingumo pamokėlę apie vandenį.Darželio vaikučiai  stebėjo animacinį filmuką "Tekėk, upeliuk".

Sveikatingumo pamokėlė.Kovo 26 – 31 d. pirmokai , antrokai ir ketvirtokai pasodino gėlių sėklas.Atšilus orams užaugusius  gėlių daigelius  pasodins į darželio - mokyklos kieme įrengtus darželius.

Gėlių sėklų sodinimas.„Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti. (B. Ferrero)
Pavasaris – gamtosauginėms mokykloms darbų metas. Suintensyvėja veikla, nes Žemė jau pabudusi ir jai reikia vaikų pagalbos. Kovo 20 dieną Mažeikių darželio-mokyklos „Kregždutė“ vaikai, pedagogai ir visa bendruomenė paminėjo Žemės dieną.“     Skaityti visą straipsnį >>>

Kovo 21 d. darželyje  – mokykloje šurmuliavo Juozapinių mugė ,kurioje įvairias prekes pardavinėjo darželio vaikai ir mokiniai, jiems padėjo mamos, tėčiai ir močiutės.Mugėje  buvo galima įsigyti : pyragų, sausainių  ir kitų skanumynų, papuošalų, žaislų, augalų, medžio ir molio dirbinių...
 

Juozapinių mugė."Viščiukų" grupės vaikai labai ruošėsi Juozapinių mugei:gamino darbelius,kartu su auklėtoja Regina Juočinskiene kepė sausainius.Juozapinių mugėje vaikams   prekiauti padėjo darželinukų tėveliai.

"Viščiukų" gr.Kovo 20 dieną darželio grupėse įvyko šventinis renginys ,skirtas paminėti Žemės dienai.Žemyna kartu su savo palyda ,nešdama Žemės vėliavą , apsilankė visose darželio grupėse.Kiekvienos darželio  grupės vaikučiai buvo pasipuošę vienodos spalvos akcentais .Šokiai ir dainelės buvo skirtos antrajai motulei – Žemelei.

                                                                                      Auklėtoja Laima Vyšniauskienė 

Šventinis renginys,skirtas Žemės dienai.Visą savaitę pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis ruošėsi Žemės dienai.Vyko integruotos pamokos, kurių metu mokiniai daug sužinojo apie Žemę,gamtos saugojimą,kūrė rašinius, eilėraščius, priesakus, žiūrėjo filmus.
Šiandien, kovo 20 d., visų klasių vaikus aplankė Bitė ir Miškų fėja.Mokiniai viešnioms papasakojo apie savo nuveiktus gerus darbus,įteikė savo kūrybinius darbelius su palinkėjimais Žemei.
Renginį vedė 3 klasės mokytoja Gražina Kraulienė ir mokytojos padėjėja Irena Šiurylienė.

Žemės dienos paminėjimas.


Pasitinkant Žemės dieną, trečioje klasėje Žemės tema buvo integruota į visų dalykų pamokas bei klasės renginius.Skaitėme ir deklamavome eilėraščius, kūrėme paukščių dialogus, pristatėme surinktą internetinę medžiagą apie Lietuvos giesmininkus ir jų globą.Ypač mokiniams patiko kurti paukščius,  naudojant spalvotą popierių, guašą. Mokiniai paruošė sukurtų paukščių parodėlę. Kovo 20 d. trečiokai kurs sveikinimo puokštę Žemei. Ant  spalvoto popieriaus žiedų užrašys linkėjimus bei priesakus. 
     Žemės renginių savaitę užbaigsime Juozapinių turgumi, kur visos mokyklos ir darželio vaikai prekiaus savo ir tėvelių rankomis sukurtais rankdarbiais bei skanėstais.

                                         3 klasės mokytoja R.Matutienė

Pasitinkant Žemės dieną...


Kovo 14 d. ketvirtos klasės mokiniai kūrė aplikacijas, panaudodami žurnalinį popierių.

4 klasės mokinių darbeliai.Kovo 10 –14d. "Pelėdžiukų" grupės vaikučiai išsikėlė temą "Mūsų pirmieji augalėliai".Visą savaitę stebėjome jau prasikalusius svogūnų ir česnakų laiškus.Lyginome juos tarpusavyje,  kiekvieną dieną su liniuote matavome jų ilgį.Stebėjomės,kad per dieną paauga net kelis centimetrus.Penktadienį temos užbaigimui skanavome pasigaminę svogūnų laiškų aptepėlę su duonele.

                             Priešmokyklinės grupės auklėtoja Laima Vyšniauskienė

"Pelėdžiukų" gr. veikla.


"Viščiukų" grupės vaikai žiūrėjo interaktyvią animacinę pasakėlę "Saulytučiai".Pasakėlės peržiūros  metu vaikai galėjo sveikintis su pasakos personažais, atsakyti į klausimus.Vėliau vaikai atliko užduotėles, žaidė ugdomuosius žaidimus.Kartu su vaikais filmuką žiūrėjo Arno mamytė Irma.

                                                   Auklėtoja Romualda Krakienė

"Viščiukų" gr. vaikai žiūrėjo interaktyvią pasaką.


Kovo 10 d. rytą, "Viščiukų" grupės vaikai atėjo nešini nameliais,kuriuos išradingai gamino kartu su savo tėveliais.Visą savaitę juos dažė, puošė, žaidė su jais. Veiklos metu vaikai sužinojo apie namo sandarą, išmoko pasakyti savo namų adresą.

Auklėtoja Romualda Krakienė


"Viščiukų" gr. veikla.,,Projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai – Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) kartu su VŠĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ bei bendrove „Atliekų tvarkymo centras“ – informuoja, kad po pirmojo šių mokslo metų pusmečio paaiškėjo aplinkosaugos projekto tarpiniai rezultatai.
Telšių regione bendrovės „Ekstara“ („Ekotaškas“) įsteigtas 1000 litų vertės papildomas prizas šį pusmetį atiteko Mažeikių darželiui – mokyklai „Kregždutė“.

Skaityti visą straipsnį >>>

Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai:

Skaityti >>>


Kovo 10 d. mūsų darželyje – mokykloje vyko Kovo 11 - osios paminėjimas.Mokytojos 1– 4 klasių mokiniams vedė integruotas patriotiškumo pamokas.Vėliau mokiniai futbolo stadione žaidė įvairius žaidimus.

Renginys,skirtas paminėti Kovo 11 d.


Kovo 5 d. mokyklos slaugytoja Romana Daubarienė darželio vaikams pravedė sveikatingumo pamokėlę.

Sveikatingumo pamokėlė.Kovo 4 d.  ,,Pelėdžiukų" grupės vaikai  pasodino pirmąsias daržoves. Tai svogūnai ir česnakai.Šiuo metu mūsų daržas yra grupėje ant palangės. Tai žemių lovelis, kur vaikams įdomu purenti žemę,sodinti, prižiūrėti, o tuo labiau stebėti kaip daržovės dygsta ir auga.Atšilus orams grupės daržo lysvę tvarkysime kiemo teritorijoje.

                           ,,Pelėdžiukų" grupės auklėtoja Olvega Čiutienė


"Pelėdžiukų" gr. veikla.Kovo 4 d. darželyje –mokykloje vyko tradicinė Užgavėnių šventė.

Užgavėnių šventė.
Vasario 14 d. mokytojos mokiniams vedė pilietiškumo pamokas, po jų vyko akcija "Mes mylime Lietuvą".

Pilietiškumo pamokos ir akcija "Mes mylime Lietuvą".Vasario 14 d. darželio grupėse vyko ugdomoji veikla,skirta Vasario 16-ajai.

Ugdomoji veikla darželyje,skirta Vasario 16 -ajai.Vasario 5 – 13 d. darželio – mokyklos "Kregždutė" mokiniai ruošėsi Vasario 16 - ajai ir savo rankytėmis pagamino Lietuvos vėliavą.

Pasiruošimas Vasario 16- ajai – vėliavos gaminimas.Vasario 5 – 14 d. darželio vaikučiai kartu su auklėtojomis ir 1 – 4 klasių mokiniai gamino mandalas iš įvairių buitinių atliekų pagal darželyje – mokykloje  vykdomą aplinkosauginį projektą "Mes rūšiuojam".

Mandalų gaminimas.


Vasario 3 - oji  ketvirtokams – sveikatingumo diena.Jie  lankėsi "Ventos" progimnazijoje.Mokiniai kartu su "Žiburėlio" pradinės mokyklos ketvirtokais rungtyniavo įvairiose estafetėse,jėgas išbandė tempdami virvę.Vėliau visi galėjo smagiai pažaisti ir paplaukioti baseine.Už šią išvyką dėkojame "Ventos" progimnazijos direktorei Ramunei Badaukienei ir mūsų mokyklos direktorei Brigitai Momgaudienei, pavaduotojai ugdymui Jurgitai Skurdauskaitei.

Išvyka į "Ventos" progimnaziją.
Visą savaitę „Viščiukų“ grupės vaikai kalbėjo apie spalvas,ieškojo jų aplinkoje, spalvino, piešė.Temos užbaigimui, pasikvietėme Ievutės mamytę Kristiną Jankauskę, kuri dirba Senamiesčio pagrindinėje mokykloje dailės mokytoja.Mamytė atsinešė savo pieštus piešinius, kuriuos vaikai spalvino, pasakojo apie spalvų reikšmes.Veiklos pabaigoje vaikų laukė spalvotas siurprizas.

                                                            Auklėtoja Romualda Krakienė


"Viščiukų" gr.veikla.  Sausio 14 d.  Vytauto Klovos muzikos mokykloje vyko rajono darželinukų ir moksleivių atranka į regioninį „Dainų dainelės 2014“ turą. Atrankoje dalyvavo 3 klasės mokinė Eglė Stončiūtė, ją konkursui paruošė muzikos mokytoja Gintė Tichonova.                                                    © Sigito STRAZDAUSKO nuotr.Sausio 13 d. mokytojos 1 – 4 klasių mokiniams vedė pilietiškumo pamokas "Atmintis gyva,nes liudija". 3 ir 4 klasių mokiniai piešė piešinius,surengė parodėles.
Antrokai darė neužmirštuoles,kaip pagarbą ir simbolį žuvusiems.Iniciatyvos autoriai viliasi, kad „Neužmirštuolė“ taps tradicija, o į atlapą, prie širdies, segamas popierinis jos žiedas – kovojusių už Lietuvos laisvę simboliu.Mes nors ir maži ,bet palaikome šią akciją.Juk užmiršti tai, kas buvo padaryta dėl mūsų ateities, neįmanoma.

                                                                                  Gražina Kraulienė

Pilietiškumo pamokos "Atmintis gyva,nes liudija“.Mūsų darželis – mokykla dalyvauja 14 - ame Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurse.
Dėkojame visiems balsavusiems už mūsų mokyklos svetainę!

Balsavimo rezultatai. >>>Prieš pat Naujus metus mūsų pradinukus aplankė naujametinis stebuklas iš Vokietijos. Pagal projektą „Vaikai – vaikams“, per Pasaulinę labdaros organizaciją ADRA arba kitaip "Adventist development and relief agency" (Liet.: Adventistų pagalbos ir vystymo agentūra) gavome tiek dovanų, kad Kalėdų senis atnešti prie eglutės negalėjo. Teko dovanas išdalinti klasėje. Kiekvienas vaikas gavo saldumynų, kanceliarinių prekių, žaislų, megztų kojinių, šalikų, kepurių. Vaikai džiaugėsi, kad gavo daug dovanėlių.
Mūsų įstaigoje ir tėvai, ir vaikai geranoriškai prisideda prie bendrų gerumo akcijų, dovanoja vaikams tai, kas reikalinga, įdomu ir naudinga. Ši Naujametinė dovana mūsų mokyklai yra įrodymas, kad – DUOKITE KITIEMS, IR JUMS BUS DUOTA.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie dovanų kelio iki darželio – mokyklos „Kregždutė“.

Socialinė pedagogė Roma Kochienė

Projektas "Vaikai – vaikams".Gruodžio 20 d. darželio - mokyklos ,,Kregždutė“ pradinėse klasėse vyko Kūčių popietė.

Kūčių popietė.Gruodžio 19 d. tikybos mokytoja Kristina Balsienė trečią kartą subūrė darželio- mokyklos vaikus ir darbuotojus draugėn .Visi žiūrėjo Adventinį spektaklį ,klausėsi giesmių.Renginio pabaigoje buvo uždegta Piemenėlių žvakė.


Adventinis renginys .


Guodžio 16 d.  ,, Kiškučių" grupės vaikai laukė su nekantrumu, nes tą dieną pas juos atvažiavo Kalėdų Senelis.

Kalėdinė šventė.


Gruodžio 16 d. pirmokai ir antrokai, kartu su savo tėveliais ir mokytojomis Loreta Visminiene ir Gražina Krauliene, linksminosi Kalėdinėje šventėje.


Kalėdinė šventė.Gruodžio 13 d. vyko popietė Reivyčių kaimo ir mikrorajono senjorams ir vienišiems žmonėms "Prie Kūčių stalo". Susirinkusiems  mokyklos direktorė Brigita Momgaudienė linkėjo gerų ateinančių švenčių, kiekvienam senjorui ji įteikė po angeliuką.Visi turėjo galimybę pažiūrėti darželio- mokyklos "Kregždutė" vaikų šventinę programėlę, pabendrauti prie Kūčių stalo tarpusavyje ir  su Šv.Kotrynos seserimis Kristina ir Elija iš Panevėžio vyskupijos .

Popietė "Prie Kūčių stalo".Gruodžio 13 d. 3 ir 4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis ir tėveliais vyko į Telšius.Visi apsilankė "Alkos" muziejuje, vėliau autentiškoje Žemaitijos kaimo sodyboje  vaikai susitiko su  Gerąja Pamote Neragana ir  Kalėdų seneliu.

Išvyka Į Telšius.Gruodžio 12 d. tikybos mokytoja Kristina Balsienė vėl visus pakvietė pabūti kartu, pajusti Advento dvasią, nurimti, susikaupti. Darželio - mokyklos ,,Kregždutė“ bendruomenė klausėsi giesmės,eilėraščių posmų. Renginio pabaigoje buvo uždegta antroji Betliejaus žvakė ir tradiciškai sugiedota giesmė ,,Tyli naktis“.


Adventinis renginys.Gruodžio 11 d. mokytojos Romalda Matutienė ir Ilona Matulevičienė kartu su savo  3 ir 4 klasių mokiniais ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams pravedė ugdomąją- žaidybinę veiklą "Kaip rūšiuoti".Veiklos metu darželio vaikai buvo mokomi rūšiuoti buitines atliekas.Ugdomoji - žaidybinė veikla "Kaip rūšiuoti".

Gruodžio 5 d. tikybos mokytoja Kristina Balsienė pakvietė visus į kasmetinį renginį, skirtą Adventui.Susirinkusieji sužinojo apie Adventą, jo trukmę, tradicijas bei papročius. Buvo paminėta, jog atėjo tamsiausias ir niūriausias keturių savaičių Advento laikotarpis, kuris prasidėjo šį sekmadienį. Tai laukimo laikotarpis kol įsižiebs šviesi Betliejaus žvaigždė ir praneš apie mūsų Viešpaties gimimą. Renginio metu skambėjo giesmės, buvo deklamuojami eilėraščiai, neapsieita ir be Advento simbolio – vainiko su keturiomis žvakėmis. Renginio metu buvo uždegta pirmoji Pranašų žvakė.Vėliau visi, akompanuojant muzikos mokytojai Gintei Tichonovai, sugiedojo giesmę ,,Tyli naktis“. Mokyklos direktorė Brigita Momgaudienė ir tikybos mokytoja Kristina Balsienė visiems linkėjo ramybės , sėkmės, ragino daryti vien tik gerus darbus.Susirinkusių laukė siurprizas.Mažeikių Rotary klubo narės padovanojo ugdymo priemonę – šviečiantį stalą.Nuoširdžiai dėkojame už šią dovaną!


Adventinis renginys.
Gruodžio 4 d. priešmokyklinės grupės vaikai kartu su savo auklėtojomis Laima Vyšniauskiene ir Olvega Čiutiene  mokiniams , mokytojoms ,mamoms ir mokyklos darbuotojoms parodė spektaklį  "Sveikuolis ir sirgalius".Vėliau visi vaikučiai  su muzikos vadove Ginte Tichonova atliko "Švarių rankyčių šokį".

Spektaklis " Sveikuolis ir sirgalius".
Gruodžio 3 d. mūsų mokyklos 1- 4 klasių mokiniams Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos  poskyrio specialistė Roma Antanavičiūtė pravedė prevencines pamokas . Susitikimą organizavo soc.pedagogė Roma Kochienė.


Prevencinės pamokos.Lapkričio 27d. visi darželio vaikučiai, jų tėveliai ir darželio darbuotojai buvo pakviesti į priešmokyklinės grupės renginį "Augu sveikas ir stiprus". Ugdytiniai kartu su grupės auklėtojomis atliko vaidinimą "Sveikuolis ir sirgalius". Renginio pabaigoje visi vaikučiai  su muzikos vadove Ginte Tichonova atliko "Švarių rankyčių šokį". Pasibaigus šventei vaišinosi obuoliukais, morkytėmis, skanavo žolelių arbatą.
 
                                                                                          Laima Vyšniauskienė


Renginys "Augu sveikas ir stiprus".Lapkričio 26 d. antrokai kartu su direktorės pavaduotoja Jurgita Skurdauskaite vyko į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato salę, kur vyko vaikų sveikatingumo šventė, skirta AIDS dienai paminėti.Direktorės pavaduotoja susirinkusiems   pristatė  darželio – mokyklos nuveiktus darbus, prevencinių programų veiklą.

Skaityti apie šventę >>>

Sveikatingumo šventė.
Lapkričio 21 d. darželyje - mokykloje ,, Kregždutė" vyko sveikatinimo renginys – lėlių teatras ,,Obuoliuko pasaka".Po spektakliuko įstaigos slaugytoja Roma  vaikams  
papasakojo apie vitaminus, kokiose daržovėse jų yra daugiausiai, kodėl taip būtina jas valgyti.Vaikai ragavo, susipažino su retesnėmis sodo gėrybėmis. Darželinukai smagiai pabendravę, pažaidę ir pasivaišinę, šventę aptarinėjo savo grupėse.
                                                                                                                                                                                                                                                                      Eligija Intienė

Teatras "Obuoliuko pasaka".Lapkričio 21 d. mūsų mokyklos 1- 4  klasių mokiniai kartu su mokytojomis vyko į Mažeikių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mažeikių priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Vaclovas Česnauskas aprodė patalpas ir papasakojo apie gaisrininko darbą. Mokiniai apžiūrėjo gaisrininkų mašinas , specialią aprangą, darbo įrankius, išsiaiškino, kad gaisrininkai ne tik gesina gaisrus, bet gelbėja skęstančius, visus patekusius į autoįvykius , įkalintus degančiame bute ar name.Vėliau visi peržiūrėjo filmus apie tai, kaip elgtis kilus gaisrui, pajutus dujų kvapą , kaip  išlikti saugiam vasarą vandenyje ir žiemą ant ledo.
Nuoširdžiai dėkojame inspektoriui Vaclovui Česnauskui už pravestas labai naudingas pamokas.

Išvyka į gaisrinę.Lapkričio 15 d. ketvirtokai vykdė gamtosauginę programą "Švari aplinka – sveikas žmogus". Mokiniai visą savaitę rinko informaciją  apie mokyklos darže augintas vaistažoles – medetkas, o penktadienį pasiskirstę į grupes apibendrino ir apipavidalino rastą informaciją.Baigę darbą projektus pristatė klasės draugams, pasakojo apie vaistažoles.Vėliau visi vaišinosi medetkų arbata.


Gamtosauginės programos vykdymas 4 kl.Mūsų darželyje - mokykloje ,,Kregždutė" vyko projekto
,,Mes rūšiuojam'' pirmasis  etapas.Akcijos metu  surinkti neveikiantys elektroniniai prietaisai lapkričio 15 d. išvežti perdirbimui . Dėkojame visiems  dalyvavusiems šioje akcijoje ir tokiu būdu prisidėjusiems prie gamtos išsaugojimo.

Projekto "Mes rūšiuojam" vykdymas.


„Pelėdžiukų“ grupėje pagal vaikų išsikeltą temą „Šuniukas“  svečiavosi auklėtojos augintinė Musytė.


Svečiuose - auklėtojos Laimutės augintinis.


MIELI  MOKINIAI IR  TĖVELIAI,

            Darželis – mokykla „Kregždutė“ dalyvauja atliekų surinkimo projekte  


mesrusiuojam.png

          

     Prašome ir  kviečiame visus mokinius, vaikus , jų tėvelius , artimuosius  prisijungti prie šio projekto  ir iki šių metų lapkričio 13 d. atnešti į darželį–mokyklą (Tylioji g. 12) nenaudojamą ar sugedusią buitinę techniką (šaldytuvus, televizorius, radijo aparatūrą, mikrobangų krosneles, elektrines virykles , arbatinukus ir kitus smulkius aparatus), elektroninę įrangą ( kompiuterius, monitorius, dienos šviesos lempas),  panaudotas baterijas, akumuliatorius. Visas surinktas atliekas  lapkričio 14 d. išveš UAB „Atliekų tvarkymo centras“.

Kviečiame dalyvauti šioje akcijoje , prisidėti prie aplinkos švarinimo ir jos išsaugojimo , savo bei aplinkinių sveikatos tausojimo.
   Lapkričio 13 d. priešmokyklinėje grupėje ir mokykloje 1– 4 kl. mokiniams vyko netradicinės pamokos "Žaidimų pasaulyje". Mokyklos socialinė pedagogė, stalo žaidimų būrelio "Žaisdami mokomės" vadovė Roma Kochienė ir svečias Mindaugas Korsakas ( stalo žaidimų ekspertas ) pravedė pamokas su Egipto, Indijos, Afrikos ir kitų šalių bei žemynų senoviniais stalo žaidimais. Vaikai kartu su tėveliais klausėsi tikrų istorijų, žaidė, dalyvavo viktorinoje. O norintys turėti tokių žaidimų ir linksmai žaisti, galės pasigaminti patys. Klasės ir priešmokyklinė grupė buvo pripildytos vaikų juoko, sąmyšio, nerimo, susižavėjimo, smalsumo ir šypsenų.
Po pamokų renginio vedantieji į salę sukvietė visą mokyklos kolektyvą .Į svečius atvyko socialinių pedagogų metodinio būrelio narės. Pedagogai buvo supažindinti su stalo žaidimų įtaką vaikų ugdymui. Žaidė ir senovinius, ir šiuolaikinius stalo žaidimus.
Stalo žaidimai – tai kas jungia, vienija, ugdo žmones, dvasiškai stiprina ir protą, ir dvasią. "Suaugę dirba – vaikai žaidžia".
Socialinė pedagogė Roma Kochienė

Netradicinė pamoka "Žaidimų pasaulyje".


Seminaras "Žaidimų pasaulyje".Lapkričio 11 d. trečioje klasėje vyko integruota gamtosauginė veikla "Aplinkos tarša – pavojus žmogaus sveikatai". Mokiniai pasakojo, kaip namuose rūšiuoja šiukšles, kaip dalyvauja talkose, valydami ir puošdami aplinką; daugelis vaikų mielai pasidalino įspūdžiais apie soduose įrengtas komposto dėžes ir kaip ten vyksta žaliųjų šiukšlių virsmas trąšomis.Ypač jauniesiems gamtos mylėtojams patiko gamtosauginiai testai, kuriuos atliekant, reikėjo prisiminti viską, ką tik sužinojo apie aplinkos taršą;  pritaikyti žinias, analizuoti , vertinti, lyginti, daryti išvadas, nuspalvinti, papuošti.Įgytas žinias visi pažadėjo taikyti , prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo.

                                                                                              Romalda Matutienė

Integruota gamtosauginė veikla 3 klasėje.
Lapkričio  8 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai  , direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Skurdauskaitė, auklėtoja Laima Vyšniauskienė ir auklėtojos padėjėja Irena Kiburienė dalyvavo lopšelio–darželio „Bitutė“ sveikatos stiprinimo grupės suorganizuotame "Sveiko obuolio" renginyje, kuris buvo  skirtas Europos sveikos mitybos dienai pažymėti.

Skaityti straipsnį www.santarve.lt >>>

"Sveiko obuolio" diena l.-d. "Bitutė".Lapkričio 7 d. ketvirtokai anglų kalbos pamokoje dirbo grupėse.Mokiniai skaitė tekstą "The Camel and the Little Girls" ir pasiskirstė vaidmenimis.Šauniausiai savo darbą atliko Austėjos Šarkelytės grupė.

                                                                 Mokytoja Gražina Kraulienė

Anglų kl. pamoka 4 kl.Lapkričio 7 d. mūsų darželyje – mokykloje svečiavosi "Drevinuko" teatro aktoriai.Jie susirinkusiems parodė spektaklį "Oi, kas buvo, kas nutiko".

Spektaklis "Oi,kas buvo,kas nutiko".


Lapkričio 6 d. 2 klasės mokiniai dailės pamokoje gamino skirtukus knygoms pagal projektą "Mažiau šiukšlių". Mokiniai pagal spalvas pasidarė skirtukus ir ant jų užsirašė reikalingą rūšiavimui tekstą.

                                            Mokytoja Gražina Kraulienė

Dailės pamoka 2 klasėje.
Spalio 24 d. trečiokams vyko integruota gamtosauginio ugdymo pamoka, kurios metu  mokiniai kartu su savo mokytoja tvarkė mokyklos aplinką – grėbė lapus.

Trečiokai tvarko mokyklos aplinką.
Spalio 23 d. 1– 3 klasių mokiniai kartu su mokytojomis, mokytojos padėjėja, direktore ir direktorės pavaduotoja lankėsi Plungės atliekų tvarkymo centre.

Gražinos Kraulienės ir Loretos Visminienės straipsnis apie išvyką.
 Skaityti straipsnį >>>

Išvyka į Plungės atliekų tvarkymo centrą.Spalio 16 – 18 d. ketvirtokams vyko integruotos gamtosauginio ugdymo pamokos pagal projektą "Švari aplinka – sveikas žmogus". Pamokose  mokiniams buvo suteikta žinių apie gamtos apsaugą, oro tašą ir taršos poveikį sveikatai.Mokiniai diskutavo,ką reikia daryti, kad mažiau būtų teršiamas oras, piešė plakatus , raginančius saugoti gamtą.


Gamtosauginio projekto vykdymas.

Spalio 15 – 16 dienomis  1, 2 ir 4 klasių mokiniams vyko integruotos gamtosauginio ugdymo pamokos, kurių metu vaikai   kartu su savo mokytojomis ir mokytojos padėjėja tvarkė mokyklos aplinką – grėbė lapus.


Gamtosauginės programos vykdymas.Spalio 7 - 11 d. mokykloje  vyko integruotos  sveikatingumo pamokos. 1- 4 klasių mokiniai daug sužinojo apie rudenį ir sveiką gyvenseną, vaisių ir daržovių naudą sveikatai.Penktadienį vyko integruotos savaitės apibendrinimas – šventė ,,Rudenėlis atkeliavo“. Mokiniai grupėse atliko įvairias užduotis, gamino įdomiuosius darbelius, žaidė įvairius žaidimus, pramogavo,po to prie bendro stalo valgė sveikuoliškus pietus.


Rudenėlio šventė mokykloje.Ketvirtokai  laisvalaikiu labai mėgsta Kaladžių centre statyti įvairius statinius.

Ketvirtokų veikla Kaladžių centre.


Spalio 11 d.darželyje– mokykloje svečiavosi kapitonas Flintas.Visi  klausėsi dainų, šoko ir dainavo kartu su linksmuoju Flintu.Koncerto pabaigoje kapitonas visiems  padovanojo dovanėlių.


Flinto koncertas.Gerai nusiteikę ,, Kiškučių" gr. vaikai rinkosi į Rudenėlio šventę.Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, dalyvavusiems parodoje su originaliais darbais, padėjusiems sukurti šventinę nuotaiką, paruošusiems vaišių stalą vaikams.
                                                                 
                                          Auklėtoja Eligija Intienė

"Kiškučių"gr.Spalio 10 d. darželyje vyko  šventė "Rudenėli, ačiū tau".Šventėje surengta tėvelių ir jų vaikų darbelių paroda  iš rudens gėrybių .Auklėtojos su vaikais grupėse kūrė mandalas. Vaikai šoko, dainavo,  išbandė savo galias įdomiose atrakcijose, bendravo.Į šventę atvyko daug tėvelių.Renginį vedė auklėtoja Olvega Čiutienė, jai talkino muzikos mokytoja Gintė Tichonova.


Rudenėlio šventė darželyje.Mokytoja Gražina Kraulienė mokiniams pristatė tarptautinį projektą "Mažiau šiukšlių",supažindino su tikslais .Ji sakė,kad dalyvaudami šioje kompanijoje mes parodysime kaip galime gražinti aplinką ir kokią įtaką turime patys siekiant keisti savo aplinką bei aplinkinių požiūrį.


Projekto pristatymas.
Spalio 10 d.vyko paskaita tema: "Telšių regiono centro veikla ir perspektyvos".Telšių regiono centro darbuotoja priešmokyklinės grupės vaikams, auklėtojoms, mokiniams ir mokytojoms suteikė žinių apie atliekų tvarkymą, rūšiavimą bei tolimesnį atliekų kelią.

Paskaita.Spalio 9 d. "Viščiukų" grupės vaikai kartu su auklėtoja Romualda Krakiene iš savo surinktos gamtinės medžiagos labai noriai kūrė mandalą ( paveikslą).

Mandalos kūrimas.


Tarptautinė „Mažiau šiukšlių“ kampanija

Mūsų mokykla šiais mokslo metais dalyvauja tarptautinėje Aplinkosauginio švietimo fondo (Foundation for Environmental Education - FEE) Gamtosauginių mokyklų ir Wrigley bendrovės fondo kampanijoje „Mažiau šiukšlių“ (angl. „Litter less“ Campaign). Iš viso šioje kampanijoje 2013–2014 m.m. dalyvauja Gamtosauginė mokyklos iš 20 šalių.

 Šiukšlių tvarkymas yra puiki aplinkosauginės veiklos sritis mūsų darbui. Čia mūsų veikla aiškiai matoma ir taip pat lengva visiems mums matyti teigiamus pokyčius.

Dalyvaudami „Mažiau šiukšlių“ kampanijoje mes parodysime kaip galime gražinti aplinką ir kokią įtaką turime patys siekiant keisti savo aplinką , aplinkinių požiūrį bei elgesį.

 Mažiau šiukšlių“ tikslas yra mažinti šiukšlių kiekius, keisti aplinkinių ir savo pačių  elgesį.

Dirbdami kartu šiame projekte mes sieksime:

  • Jog mums artimoje aplinkoje būtų nešiukšlinama;
  • Gauti daugiau žinių ir praktinių įgūdžių tvarkant šiukšles (atliekas);
  • Bendradarbiauti su savo draugais ir bendraminčiais iš kitų mokyklų.
Skaityti daugiau >>>>>


Priešmokyklinės grupės vaikai mėgsta savarankiškai žaisti su pačių surinkta gamtine medžiaga ir gaminti įvairius darbelius iš kaštonų, gilių, rudeninių lapų...
"Pelėdžiukų" grupės vaikučiai dalyvaudami gamtosauginėje programoje, prižiūri savo darželio teritorijoje auginamą daržą,renka lapus, džiaugiasi rudens gamta.

"Pelėdžiukų" grupės veikla.Spalio 4 d. mokykloje vyko savivaldos diena .Ketvirtokai   darželio vaikams ir 1 – 3 klasių mokiniams pravedė įdomiąsias veiklas.

Savivaldos diena.

Beatričė su draugais iš ,, Kiškučių" grupės švenčia savo gimtadienį. Gera turėti didelį draugų būrį, tada ir nuotaika gera ir šventė nuostabi.

Beatričės gimimo dienos šventė.Spalio 2 – 3 d. mokiniai kartu su mokytojomis sutvarkė savo daržus.

Daržo sutvarkymas.Darželio – mokyklos langus papuošė užrašas " Neteršk gamtos ir ji tau atsidėkos", skatinantis ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir gyvenvietės gyventojus saugoti gamtą.

Neteršk gamtos ir ji tau atsidėkos.Rugsėjo 25 d. ,,Viščiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Regina Juočinskiene stebėjo lysvėse augančias vaistažoles ir rinko jas žiemai.

,,Viščiukų“ gr. vaikai mokyklos darže.

Rugsėjo 24 d. vyko linksmas nuotykių ir smagių dainelių koncertas ,,Trys draugai“.

Koncertas ,,Trys draugai“.
Rugsėjo 23 – 24 d. ,,Kiškučių" grupės vaikai kartu su auklėtojomis  Eligija Intiene ir Vitalija Laurinaitiene ruošė vaistažoles žiemai.Iš surinktų vaistažolių virė arbatą ir vaišino savo mamytes.

,,Kiškučių" gr. vaikai su auklėtojomis mokyklos darže.Rugsėjo 23 d. darželyje - mokykloje ,,Kregždutė" vyko gamtosauginio komiteto posėdis, kurio metu nariai buvo supažindinti su šių mokslo metų veiklos kryptimis, programa ,,Darnoje su gamta", projektu ,,Mažiau šiukšlių". Posėdžio metu  nariai  ne tik pasiskirstė pareigomis ,kas už ką bus atsakingas, bet  ir  pasiūlė  puikių idėjų, kurias įgyvendinus bus galima nemažai nuveikti gamtosaugos srityje.

Gamtosauginio komiteto posėdis 2013-09-23


Rugsėjo 17 d. ketvirtokai kartu su mokytoja Gražina Kraulienė  anglų kalbos pamokoje vykdė projektą "Sveika mityba".

Projektas "Sveika mityba".Darželyje– mokykloje pradedamas vykdyti gamtosauginis projektas "Darnoje su gamta". Rugsėjo 16 d. mokiniai kartu su darbuotojais sodino tujas.Tujų sodinimas.
Darželio – mokyklos "Kregždutė" mokiniai  mokyklos kieme įrengtame darže prižiūri auginamas daržoves, renka vaistažoles ir jų sėklas.


Darbinė veikla darže.
Rugsėjo 2 d. darželyje - mokykloje ,,Kregždutė“ vyko Mokslo ir žinių dienos šventė.

Mokslo ir žinių dienos šventė.

Šventos Mišios skirtos Rugsėjo 1-osios šventei bus aukojamos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje rugsėjo 1 d. (sekmadienį) 8 val.