Archyvas‎ > ‎

2011 - 2012 m.m.

 
 
 
 
Birželio 1d. darželyje - mokykloje ,,Kregždutė“ vyko šventė, skirta paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai.Vaikai žaidė kvadratą, krepšinį, mėtė smigius,dalyvavo kitose sportinėse rungtyse.Labiausiai vaikai džiaugėsi galėdami pašokinėti ant batuto ir pasivažinėti elektromobiliais.Tą džiaugsmą suteikė mokyklos direktorės Brigitos Momgaudienės pakviestos ,,Mažeikių pramogos“.Šventės metu buvo apdovanoti pirmokai ( mokytoja R.Matutienė), dalyvavę matematikos Kengūra 2012 konkurse ir patekę į geriausių rajone 10-tuką: Eglė Stonciutė ( 1 vieta rajone), Mantas Daubaris (4 vieta), Emilis Rimutis (8 vieta), Rokas Norkus ( 9 vieta).Po pramogų ir apdovanojimų visi vaišinosi prie bendro vaišių stalo.Šventėje dalyvavo darželio - mokyklos ,,Kregždutė“ partneriai – Žemaičių motoklubo  „Samogitian MC”  nariai. Šventę vedė muzikos mokytoja Gintė Tichonova,  ,,Žaliąją“ klasę papuošė originalūs mokytojos Gražinos Kraulienės ir jos ketvirtokų darbeliai.
 

Vaikų gynimo diena.Ketvirtokų išleistuvės 2012-05-31.Gegužės 31 d. ,,Pelėdžiukų'' grupės  vaikai vyko į  ekskursiją maršrutu ,,Mažeikiai–Telšių raj.– P.Dabrišiaus Žvėrynas". Vaikai  susipažino  su čia gyvenančiais  gyvūnais.Ypač stebėjosi  meška  Tima, didžiuoju  apuoku, asilu bei  šunų įvairove.O nuo ožkų, gandro bei vištų ilgiausiai  nesitraukė.Juos galėjo stebėti  iš  arti, glostyti, maitinti.Grįžtant vaikai  grožėjosi gamta prie Virvytės  upės. Už šią ekskursiją dėkojame darželio–mokyklos vadovams ir  tėveliams.

                                                                Auklėtoja Olvega Čiutien
ė 


,,Pelėdžiukų“ grupės ekskursija 2012-05-31.


 
Gegužės 30d. dramos būrelį lankantys mokiniai parodė nuotaikingą vaidinimą "Freken Bok sapnas". Dramos būrelio vadovė - mokytoja Kristina Balsienė.
 
 

Vaidinimas ,,Freken Bok sapnas“.

 
Gegužės 29 d. ,,Pelėdžiukų" grupės vaikai atsisveikino su  darželiu.Rudenį  jie   bus jau  pirmokėliai. Šventės metu  būsimieji  mokiniai  parodė savo  gebėjimus.Jie  smagiai  šoko,dainavo, žaidė.Eilėmis išreiškė  padėką žmonėms, kurie juos lydėjo,rūpinosi jais iki pat to atsisveikinimo momento. Priešmokyklinukams sėkmės mokykloje linkėjo direktorės  pavaduotoja ugdymui J.Skurdauskaitė.
 Kartu  vaikai šventė ir Aušrinės  gimtadienį.
                                                                                                             
                                                                     Auklėtoja  Olvega Čiutienė    
 
 

Priešmokyklinukų šventė 2012-05-29.

     
 
Gegužės 25 d. mokykloje vyko šeimos šventė ,,Pabūkim kartu...“, į kurią buvo pakviesti antrokų šeimos nariai: mamytės, močiutės, tėveliai ir seneliai.Susirinkusiems  buvo  gera žiūrėti į savo deklamuojančius, dainuojančius ir šokančius vaikus. Vėliau  visiems buvo smagu pabendrauti prie bendro vaišių stalo, akordeonu grojant Gviduko tėveliui Sigitui Petroškai padainuoti ne vieną populiarią dainą ...Ši šventė visiems padovanojo ne vieną gražią akimirką, suvienijo tris kartas – senelius, tėvelius ir vaikus.Šventę organizavo mokytoja Ilona Matulevičienė, jai talkino muzikos mokytoja Gintė Tichonova.
 

Šeimos šventė ,,Pabūkim kartu...“ 2012-05-25.

 

Pradinių klasių ekskursija į Klaipėdą 2012-05-23.

 
 
Gegužės 16 d. antrokai kartu su savo tėveliais ir mokytoja lankėsi AB ,,Pieno žvaigždės“ Mažeikių pieninėje.Vos įžengę į pieninės patalpas visi buvome papuošti įspūdingais kostiumais . Linksmai nusiteikę pajudėjome link cechų.Susidomėję stebėjome kaip gaminamas ir pakuojamas sviestas.Laboratorijoje stebėjome kaip nustatomas pieno, varškės riebumas.Pieninės darbuotoja Aušra Tarasaitienė papasakojo apie Mažeikių pieninės gamybą, produkciją.Vėliau visi buvome pakviesti poilsio kambaryje paragauti varškės desertų, įvairių  rūšių jogurto.Prisiragavę iki soties ir pilni įspūdžių grįžome namo. Už galimybę apsilankyti pieninėje  esame dėkingi Gviduko mamytei
Vilijai Uščinienei ir pieninės darbuotojai Aušrai Tarasaitienei.Nuoširdus Jums ačiū!

                                                             Mokytoja Ilona Matulevičienė
 

Ekskursija į AB ,,Pieno žvaigždės“ Mažeikių pieninę 2012-05-16


Gegužės 10 d. Mažeikių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko Žaliosios vėliavos ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija.Mūsų darželiui - mokyklai Žalioji vėliava ir sertifikatas už gamtosauginę veiklą įteikti 7 metus iš eilės. Gamtosauginių mokyklų koordinatorius šalyje Renaldas Rimavičius įteikė darželiui - mokyklai ,,Kregždutė“ diplomą už dalyvavimą tarptautiniame projekte „Mažiau šiukšlių“,o lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė padovanojo savo darželio simbolį – eglutės sodinuką.


                                                            © Sigito STRAZDAUSKO nuotr.
 
Gegužės 4 d. vyko šventė, skirta Motinos dienai.Šventę organizavo Loreta Visminienė.
 

Trečiokų šventė, skirta Motinos dienai.

 
 
 
 

  Gegužės 3 dieną pirmokėliai surengė koncertą - pasveikinimą Motinoms. Vaikai įteikė savo pačių rankelėmis pagamintas ir sušildytas dovanėles, deklamavo, dainavo ir šoko. Salės sienas puošė vaikų nupiešti mamų portretai, kuriuose mamytės atpažino save ir išsirinkusios pasiėmė prisiminimui. Klasėje vaikai ir mamytės vaišinosi kava, sultimis, bendravo su klasės mokytoja, džiaugėsi pirmokų pasiekimais bei artėjančios vasaros malonumais.

                                                                                                          Mokytoja  R. Matutienė

 
 

Pirmokų šventė 2012-05-03


Balandžio 27 d. darželyje – mokykloje vyko raiškaus skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo aštuoniolika 1– 4 klasių mokinių. Mokiniai deklamavo lietuvių poetų sukurtas eiles ,o 3 klasės mokinė Deimantė Mirončikaitė padeklamavo savo kūrybos eilėraštį. Išrinkti pačius geriausius, vertinimo komisijai buvo iš tiesų nelengva. Buvo atsižvelgta  į pasirinkto kūrinio meninę kokybę,  artistiškumą bei sceninę laikyseną, gebėjimą kalbėti aiškiai ir garsiai ,bei kitus kriterijus.Komisijos sprendimu rajoniniame raiškaus skaitymo konkurse mūsų mokyklą atstovaus 2 klasės mokinė Ūla Pėčelytė. Renginį organizavo mokytoja Loreta Visminienė.


Konkurso dalyviai.
Ūla Pėčelytė rajoniniame skaitovų konkurse ,,Skambiausi žodžiai
 lig širdies nuaidi“  Mažeikių K.Jagmino pradinėje mokykloje.

 
 
Balandžio 20 d. darželio - mokyklos ,,Kregždutė“ mokiniai ir darbuotojai kartu su savo partneriais , Žemaičių motoklubo  „Samogitian MC”  nariais , dalyvavo  akcijoje
 ,,DAROM 2012“
– valė Reivyčių mišką, pakeles. Akcijos dalyviams talkino  Mažeikių policijos komisariato pareigūnai.

Akcija ,,Darom 2012".

 

 Darželio - mokyklos ,,Kregždutė“  vaikai, jų tėveliai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai dalyvavo projekto „Drąsinkime ateitį“ ekologinėje akcijoje „Eko drąsa“, kurios metu  rinko elektronines atliekas, „Tetra Pak“ pakuotes bei makulatūrą. Į mokyklos kiemą atvažiavo mašina su užrašu „EKO MOKYKLA“, kuri pasvėrė ir išvežė į  maišus sudėtą makulatūrą.

Ekologinė iniciatyva ,,Eko drąsa“.

 

,,Viščiukų“ grupės vaikai rideno margučius.


Gerbiami tėveliai, auginantys vaikus iki 7 m. !

Švietimo aprūpinimo centras vykdo projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“. Viena iš jo sudedamųjų dalių – portalas www.ikimokyklinis.lt . Centras siekia jį atnaujinti, padaryti dar patogesnį vartotojams, todėl nori sužinoti Jūsų nuomonę.  Labai prašome  užpildyti parengtą anketą ir taip prisidėti prie portalo tobulinimo.Anketą galite pildyti iki balandžio 20 d.

ANKETA

Daugiau informacijos suteiks portalo specialistės:

•Daiva Kavaliauskienė (el.p. daiva.kavaliauskiene@sac.smm.lt ), tel. (8 5) 264 9445;

•Jolanta Augustaitė (el.p. jolanta.augustaite@sac.smm.lt ) , tel. (8 5) 264 9445.

                          
 
 
Kovo 30 dieną darželio – mokyklos ,,Kregždutė" mažiesiems vaikams vyko šventinis rytmetys ,,Paukšteliai  grįžta". ,,Pelėdžiukų“ grupės auklėtiniai rodė inscenizaciją apie gėlytes, drugelius ir visokius vabaliukus. Atėjo  pavasaris, kuris pakvietė varnėnus, genelį ir gandrą.Vaikai išgirdo ir stengėsi išmokti paukščių balsų pamėgdžiojimus, erzino gandrą , šoko su juo.Šventę užbaigė linksmas paukščiukų šokis.
               
                                                                                                                         Romualda Krakienė  
 

,,Paukšteliai sugrįžta“ 2012-03-30

 


Kovo 29 d. pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai vyko į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrą žiūrėti teatro ,,Avilys“ 3D animacijos spektaklį ,,Lašelio kelionė“. Spektaklio metu Lašelis mokė vaikus aktyviai spręsti aplinkosaugos problemas, būti atsakingiems už savo elgesį ir supančią aplinką.

  
 
 
 Kovo  26 d. darželio – mokyklos ,,Kregždutė" ikimokyklinukai ir priešmokyklinės grupės vaikai  pasitiko  grįžtančius  sparnuočius su  naujais inkilėliais, kuriuos padarė vaikų tėveliai. Devyni  inkilėliai iškelti  darželio– mokyklos  teritorijoje  gyvenantiems paukšteliams.
    Grupės  auklėtojos  ir vaikučiai dėkoja įstaigos darbuotojams, padėjusiems atlikti šį kilnų gamtai darbą.
                                                                         
                                            Priešmokyklinės  grupės auklėtoja  Olvega Čiutienė
 

Inkilėliai paukšteliams. 2012-03-26

 
 
 
Kovo 20 d. darželyje - mokykloje vyko Žemės dienos renginių atidarymo šventė ir Avangardinis madų šou – projekto  ,,Mažiau šiukšlių“ baigiamasis renginys.
 

Žemės dienos renginių atidarymo šventė ir Avangardinis šou 2012-03-20.

 
 
Kovo 14 d. darželio - mokyklos vaikai žiūrėjo Šiaulių aktorių trupės ,,Birbironas“ edukacinį – muzikinį spektaklį ,,Skaniai pavojinga pasaka“ - apie sveiką maistą ir  vitaminus.
 

Spektaklis ,,Skaniai pavojinga pasaka“.

 
 
   Kovo 9 d. darželyje - mokykloje vyko tradicinė pirmokų 100-dienio šventė.Į salę rinkosi pirmokėliai ir jų šeimos: tėveliai, broliai, seserys.
   Pirmokėliai parodė tėveliams ir svečiams koncertą: šoko, dainavo, deklamavo, vaidino,žaidė.
Komandose rungtyniavo mindami mįsles, sudėdami žodžius, primindami mokinio taisykles, teises ir pareigas.Ypač vaikams patiko muzikiniai žaidimai, bendri rateliai su tėveliais, vaidinti spektaklį ,,Cirko pasaka".
   Šventės metu netrūko siurprizų.Ypač vaikus nustebino didžiulis tėvelių įneštas 100-dienio tortas su sa
liutais, kurį netrukus ragavo visi šventės dalyviai. Ilgai dar skambėjo muzika, klegesys ir juokas, sukosi rateliai,šurmuliavo smagus bendravimas ir žaidimai.
                                                             Mokytoja Romalda  Matutienė
 
 

Pirmokų 100-dienis 2012-03-09

 
 
 
 Kovo 9 d. darželyje - mokykloje vyko Kovo 11 -osios - Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas, kurio metu mokiniai gražiausias lietuvių poetų eiles ir savo linkėjimus skyrė Lietuvai, žiūrėjo video  klipą  pagal Mariaus Jovaišos fotoalbumą su iš oro fotografuotomis gražiausiomis Lietuvos vietomis. Po  minėjimo vyko akcija ,,Lietuva, būk laisva!“, kurios metu vaikai, pedagogai, tėveliai ir  seneliai susikibo rankomis ir apjuosė mokyklą, taip išreikšdami savo meilę gimtai šaliai – Lietuvai. Renginį vedė mokytoja Ilona Matulevičienė.
 

Kovo 11-osios minėjimas ir akcija ,,Lietuva , būk laisva“.


    

Ketvirtokų šimtadienis

 

    Ketvirtokai kovo  2 d. šventė ypatingą vakarą – savo šimtadienį. Gal kiek neįprasta šventė  pradinėje mokykloje, bet mes šios šventės laukėme jau nuo rugsėjo 1 – osios.

    Prieš keturis metus nedrąsūs, maži mokinukai susirinko į pirmą klasę. Jau nuo pat pirmos dienos skaičiavome dieneles mokykloje. Tai rodė klasės kalendorius ant sienos. Greit prabėgo 100 dienelių mokykloje ir tada mes šventėme šimtadienį, tai yra praleistų 100 dienų mokykloje šventę.Ketvirtokų 100 – dienis - visiškai kitoks. Tai šventė, kai lieka mokytis tik 100 dienų šioje pradinėje mokykloje.

   Mokiniai kartu su tėveliais rinkosi į vakarą šventiškai pasipuošę ir puikiai nusiteikę. Šventė prasidėjo nuo parodos - namų darbų užduoties, kurią atliko vaikai. Vėliau tėvelių laukė smagi vaikų programėlė – koncertas. Vaikai stebino visus savo talentais, vertinimo komisija atlikėjus apdovanojo dovanėlėmis.

Didžiausias siurprizas vaikams buvo tėvelių paruoštas saldus prizas – tortas su degančiom žvakutėm.Tuo nesibaigė tėvelių siurprizai... Vaikų laukė tėvelių organizuojami žaidimai. Juos linksmino klounai, čigonės , bei kiti herojai.

   Pavargę nuo žaidimų vaikai vaišinosi sumuštiniais,šaltais užkandžiais, gaiviomis, mamų gamintomis sultimis.

   Prisiminimui kiekvienas ketvirtokas nuo pirmosios mokytojos dovanų gavo po CD įrašą – filmą su  akimirkomis iš mokyklinio gyvenimo pradinėje mokykloje.

  Vakaras baigėsi , vaikai su tėveliais skirstėsi į namus patenkinti, pilni įspūdžių. Apie šventės akimirkas primins nuotraukos ir širdyje likęs geras jausmas...

                                             4 klasės mokytoja - Gražina Kraulienė

Ketvirtokų ŠIMTADIENIS 2012-02-02

 
 
Kovo 2 d. darželyje - mokykloje ,,Kregždutė“ vyko Kaziuko mugė.Vaikai šoko, dainavo, žaidė žaidimus, pirko ,mainė, pardavinėjo ne tik savo darbelius, bet ir išradingų mamyčių , močiučių keptas bandeles, spragėsius ir  pyragėlius.Šventę organizavo muzikos mokytoja Gintė Tichonova.
 

Kaziuko mugė.2012-02-02

 
 
 
Vasario 27 d. darželio– mokyklos ,,Kregždutė" priešmokyklinės ,,Pelėdžiukų" grupės vaikai vyko į  lopšelį-darželį ,,Bitutė" suatsakomuoju vizitu.Juos pasitiko bendraamžiai su auklėtoja Simona. Darželio  vaikai apžiūrėjo abiejų įstaigų bendrai surengtą foto nuotraukų parodą ,,AŠ NORIU GYVENTI ČIA, KUR ŠVARU IR GRAŽU– MŪSŲ VISŲ LIETUVOJE", dalyvavo  auklėtojos Simonos  surengtoje veikloje  ,,Rūšiuokime atliekas“. Vėliau visi apžiūrėjo kitas l.–d. ,,Bitutė" patalpas,džiaugėsi baseinu bei gražiai  renovuota sporto sale.Šitokie partnerystės ryšiai tarp įstaigų duoda abipusę  naudą.
 
                            Priešmokyklinės grupės auklėtoja  Olvega Čiutienė

Išvyka į l.-d. ,,Bitutė“ 2012-02-27


 
Vasario 21 d. darželyje - mokykloje vyko tradicinė Užgavėnių šventė.
 

Užgavėnės 2012-02-21

 
 
Vasario 15 d. darželyje – mokykloje ,,Kregždutė“ vyko Vasario 16 -osios dienos šventinis minėjimas.Renginį vedė mokytoja Loreta Visminienė.
 

Vasario 16 -osios minėjimas.2012-02-15

 
 
 
Paskutinis žiemos mėnuo darželyje - mokykloje ,, Kregždutė" prasidėjo pakiliomis nuotaikomis. Vasario 1 dieną šios įstaigos ugdytiniai ir pedagogai laukė atvykstančių svečių iš ,,Buratino" darželio. Šios dvi įstaigos  bendradarbiauja  gamtosaugos  klausimais, vesdamos bendrus renginius. Į renginį,, Statau svajonių miestą"  ,,Kregždutės"  ugdytiniai iš ,, Kiškučių" ir ,, Pelėdžiukų" grupių  pakvietė ,, Buratino" vaikučius  bendrai  veiklai.  ,,Kregždutės" mokiniai ir  darželio vaikai, šiemet vykdydami gamtosaugos programą , mokosi  rūšiuoti atliekas. Ruošiantis renginiui ,, Statau svajonių miestą", aktyviai dalyvavo vaikučių tėveliai. Malonu buvo matyti ir renginyje dalyvaujančias mamytes. ,,Svajonių miestas" buvo statomas panaudojus antrines žaliavas. Reginio organizatorė ,, Kiškių" šeimyna liko patenkinta ,,išaugusiu miestu", gražiu pabuvimu su svečiais.
                                                                                                                                                                                                                                                                          Auklėtoja Eligija Intienė
 

Renginys ,,Statau svajonių miestą“ 2012 - 02 -01.

 
2012-02-01 Nors šaltukas spaudžia, bet ,,Viščiukų“ grupės vaikai mėgsta žaisti lauke... 
 

Smagu žiemą...2012-02-01

 
 
 
Sausio 13-ąją darželis – mokykla ,,Kregždutė“ dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija" .Languose buvo uždegtos atminties žvakutės 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos Laisvę. Mokytojos 1 – 4 klasių mokiniams vedė pilietiškumo pamokas.
 
 

Akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“.2012-01-13

 
 
 
Sausio 12 d. antros klasės mokinė Auksė Gelžinytė dalyvavo konkurso ,,Dainų dainelė“ rajono ture.Mergaitę konkursui paruošė muzikos mokytoja Gintė Tichonova.
 
 
Sausio 9 d. mokytoja Loreta Visminienė darželio - mokyklos ,,Kregždutė“ pedagogams vedė seminarą  ,,Kalėdinių angelų lipdymas“.
 

Seminaras 2012-01-09

Sausio 5 d. mokiniai kartu su socialine pedagoge Roma Kochiene vyko  į Mažeikių sporto klubą „Mažeikių švyturys“, sporto mokyklos baseiną ir pramogų centrą „Boulingo takas“. Su klubo veikla , treniruokliais supažindino atletinės gimnastikos sporto klubo „Mažeikių švyturys“ vadovas, 2011 metų štangos spaudimo Lietuvos čempionas B.Milis ir D.Milienė. Vaikai mynė dviračius, steperius, slides,lenkė rankas, darė atsispaudimus, kilnojo svarsčius, plaukiojo sporto mokyklos baseine.

Romos Kochienės straipsnis apie išvyką. 

 

Išvyka į Mažeikių sporto klubą „Mažeikių švyturys“.2012-01-05

 
 Gruodžio 23 d. mokyklos pradinėse klasėse vyko Kūčių popietė.
 

Kūčių popietė.2011-12-22

 

 Gruodžio 22 d. dramos būrelį lankantys vaikai kartu su mokytoja Kristina Balsiene svečiavosi Mažeikių specialiojoje mokykloje. Adventui skirtas renginys, šokis ir vaidinimas apie Juozapo ir Marijos kelionę į Betliejų labai pradžiugino specialiosios mokyklos mokinius bei darbuotojus.


 

Mažeikių specialiojoje mokykloje 2011-12-22.

 
 
Gruodžio 22 d. 3 klasės mokiniai rodė spektaklį ,,Kiškių nuotykiai miško šventėje“. 
 

Kalėdinės eglutės šventė 3 klasėje.

 
 
 
Gruodžio 21 d. ,,Viščiukų“ grupės vaikučiai ir auklėtojos Regina Juočinskienė ,Romualda Krakienė, auklėtojos padėjėja Rasa Naglisienė vaidino pasaką "Vilkas ir ožiukai".Vaikai buvo labai gražiai aprengti,linksmi ir drąsūs.Tėveliai irgi buvo pasipuošę karnavalinias rūbais .Vaikučiai sulaukė Kalėdų senelio,gavo dovanų,visi kartu šoko .
 
 

Kalėdinės eglutės šventė ,,Viščiukų“ grupėje.2011-12-21


Įdomiųjų darbelių būrelio vaikai kartu su mokytoja Loreta Visminiene  mokyklos salėje surengė Advento vainikų parodą.
 

Advento vainikų paroda.2011m. gruodžio mėn.


Gruodžio 21 d. 1, 2 ir 4 klasių mokiniai ir mokytojos , ,,Pelėdžiukų “ grupės vaikai ir auklėtojos vyko į Mažeikių kultūros centro organizuojamą Kalėdinę pasaką „Drakoniuko išdaigos“, susitiko su Kalėdų seneliu.

Išvyka į Mažeikių kultūros centro organizuojamą Kalėdinę pasaką „Drakoniuko išdaigos“.

 

Gruodžio 19 d. mokyklos salėje vyko veikla - žaidimas ,,Protų mūšis“ tarp 3 - 4 klasių pagal projektą ,,Mažiau šiukšlių“.
Viktoriną vedė mokytojos Gražina Kraulienė ir Loreta Visminienė.

Veikla - žaidimas ,,Protų mūšis“ .

 

 
Gruodžio 15 d. antrokai, padedant  mokytojai Ilonai Matulevičienei ,vykdė integruotą projektą  ,,Gintaras“. Projektas apjungė lietuvių kalbos, matematikos,  pasaulio pažinimo, dailės ir muzikos  pamokas. Vaikai ieškojo faktų apie gintarą, jo savybes, panaudojimą, apžiūrėjo gintaro gabaliukus, papuošalus,  sprendė įvairius uždavinius, piešė gintarinius papuošalus. Mokiniai susidomėję dirbo grupelėse, diskutavo, tarėsi, padėjo vieni kitiems, parengtus darbus pristatė klasės draugams.
 

Antrokų projektas,,Gintaras“.Gruodžio 13 d. darželyje - mokykloje vyko akcija ,,Sušildykime medelį“.Vaikai papuošė medžius lapais , paukšteliais ir  įvairiais darbeliais, pagamintais iš popieriaus atliekų ir pakuočių.Akcijoje dalyvavo ir lopšelio  - darželio ,,Bitutė“ vaikučiai ir pedagogai.

Akcija ,,Sušildykime medelį“. 2011-12-13


Gruodžio 13 d.  darželyje - mokykloje ,,Kregždutė “  mokiniams, pedagogams, bendruomenės nariams vyko paskaita ,,Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas“.Paskaitą skaitė VŠĮ ,,Problemų sprendimo centras“ specialistai.
 
 

Paskaita ,,Atliekų rūšiavimas ir tvarkymas“. 2011-12-13

 
 Artėjant vienai reikšmingiausių ir prasmingiausių švenčių metuose – Šv. Kalėdoms, mūsų darželyje – mokykloje vyko Adventui skirti renginiai.Šis laikotarpis tęsėsi  keturias savaites.Kiekvieną savaitę tikybos mokytoja Kristina Balsienė  sukviesdavo  visus prie Adventinio vainiko uždegti žvakutę ir susikaupus pamąstyti apie Jėzų – tikrąją Šviesą, skatinančią mus geriems darbams.
 

Laukiant šv. Kalėdų stebuklo...2011 m. gruodžio mėn.

 
Lapkričio 16 dieną Kaune vyko gamtosauginių mokyklų  konferencija. Mokytoja Gražina Kraulienė pristatė gamtosauginės programos projektą „Mažiau šiukšlių“.
 
 
 
 
Lapkričio 16 d. į darželį– mokyklą ,, Kregždutė" ( vykdant programą ,,Augu sveikas ir stiprus“) buvo atvykusi odontologė Ieva, kuri darželinukams labai nuosekliai, išsamiai papasakojo apie dantukų priežiūrą.Gydytoja Ieva buvo atsivežusi maketą, kuriuo pademonstravo kokiais judesiais reikia valyti dantukus, paaiškino kada juos reikia skalauti, papasakojo vaikams kas nutinka, jei vaikai nesirūpina burnos higiena. Gydytoja  atsakė į vyresniųjų vaikų, auklėtojų užduotus klausimus. Dėkojame p. Ievai, kad paaukojo savo brangų laiką ir atvyko į mūsų darželį, pas mažuosius vaikučius, o gal ir būsimus pacientus. Susitikimą su odontologe Ieva organizavo auklėtoja Eligija Intienė.
 

Susitikimas su odontologe Ieva.2011-11-16

 
 

Mokykla šventė 15 metų jubiliejų.2011-11-10


 Spalio 22 d. darželyje - mokykloje vyko renginys ,,Augu sveikas stiprus“. Priešmokyklinės  grupės vaikai parodė inscenizaciją ,,Fui ir Fe bakterijų nuotykiai“, dalyvavo   viktorinoje ,,Ką žinau apie sveikatą“, žaidė judriuosius žaidimus, dainavo daineles apie higieną ir sveikatą , vaišinosi arbata. Renginį vedė ,,Pelėdžiukų “ grupės auklėtoja Olvega Čiutienė.
 

,,Augu sveikas, stiprus“ 2011-11-22Spalio 7 d. 3 – 4 klasių mokiniams ir jų mokytojoms TEOBUSO lektoriai  skaitė paskaitą apie  atsakingą  gamtos  išteklių naudojimą, atliekų rūšiavimą ir  perdirbimą, pristatė naujausias tausoti aplinką padedančias technologijos.Moksleiviai buvo supažindinti su galimybėmis naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Išklausiusieji paskaitas gavo specialius „Tausok ir keiskis" pažymėjimus.

Ekologiškasis TEOBUSO turas "Tausok ir keiskis" Mažeikiuose. 2011-10-07


Rugsėjo 30 d. mokykloje vyko Rudens ir sveikatingumo šventė.Mokiniai šoko, dainavo, pademonstravo  savo žinias apie rudens gėrybes ,sportavo, įminė  mįsles, piešė, draugavo ir gražiai bendradarbiavo. Šventę vedė mokytojos Romalda Matutienė ir Ilona Matulevičienė.

Rudens ir sveikatingumo šventė. 2011-09-30


Tarptautinės mokytojų dienos proga ketvirtokai vedė pamokas 1 – 3 klasių mokiniams ir pavadavo administracijos darbuotojus.

Tarptautinė Mokytojų diena.2011-10-05

 
Rugsėjo 23 d. mokyklos mokiniai , mokytojos ir administracijos darbuotojai dalyvavo tarptautinėje  akcijoje „Išvalykime pasaulį“.Kartu su savo partneriais – Žemaičių motoklubo  „Samogitian MC”  nariais  – valė Reivyčių mišką, pakeles. Akcijos dalyviams talkino  Mažeikių policijos komisariato pareigūnai.

Akcija "Išvalykime pasaulį'' 2011-09-23


Spalio 11 d. Rudenėlis pakvietė darželio vaikučius į gražiai išpuoštą salę.Vaikai šoko, dainavo, žaidė žaidimus, ragavo daržoves ir daug apie jas sužinojo.Šventę vedė auklėtoja Vitalija Laurinaitienė. 

"Rudens spalvos,garsai, ritmai..."


Rugsėjo 20–22 d. darželis-mokykla „Kregždutė“ organizavo  akciją „Išvalykime savo aplinką ir namus“, kurios  metu buvo renkamas kartonas, įvairi makulatūra.Prie akcijos prisijungė  darželio– mokyklos  „Kregždutė“  bendruomenė,  Reivyčių  bendruomenė, Mažeikių  Merkelio Račkausko gimnazija, Mažeikių  miesto ir Reivyčių seniūnijos, Reivyčių  biblioteka, Mažeikių rajono savivaldybė, Mažeikių  policijos  komisariato pareigūnai, Šiaulių rajono Aplinkos apsaugos departamento  Mažeikių rajono agentūros darbuotojai, VO „Žemaičių motoklubas“ ir UAB „Senukų prekybos  centras“.

Akcija "Išvalykime savo aplinką ir namus'' 2011-09-21